Deskozóna update 0.9: Nová upozornění, menu a první verze registrací

od 12. 7. 2020Aktualizace Deskozóny9 komentáře

Dámy a pánové, je to tu, velký update Deskozóny. Hlavní změnou je nové záhlaví s upozorněními. Byť to vypadalo, že to půjde jinak, nakonec se ukázalo nejjednodušší využít nativní funkce systému, tudíž nově zde najdete vrchní menu, které obsahuje všechna upozornění.

Ten navíc nepodléhá cachování, tudíž by nemělo již nastávat, že se některá upozornění ukazují stále jako AktualizaceDeskoz´=ony

Stále se ale jedná o první verzi , určitě to bude ve finále hezčí a lépe zapadat do designu Deskozóny. Na vás teď je, zda byste přidali nějaké další odkazy, či naopak ubrali.

V druhé části pak najdete odkazy do všech zákoutí vašeho profilu, včetně zpráv a dalších důležitých věcí. To je super, ne?

Také jsme již spustili registrace. Zatím to příliš neroztrubujeme (ale kdokoliv, kdo se sem podívá, si zajisté všimne), ale již by měly být zcela funkční. Teď jen doladíme, aby byly i pěkné (třeba samotné tlačítko pro dokončení registrace je opravdu malinkaté) a bude to.

Tak pěkné deskozónování!

Děkujeme za vaši podporu!

advertisement

Skupiny

9 Komentáře

  1. 1a2a3a4

    chtělo by to udělat hlavně něco s celou grafikou webu aby nebyl tak “prázdný” strasně moc bílích ploch a jiných prázdných proluk… v kombynaci s přiliš velkým písmem na stránce skoro nic nevidím (najednou) nemluvě o zobrazení na mobilu tam je to ještě horší… font písma by stačil tak na 75-50% stávajícího a co nejvíc zredukovat všechny ty rámečky a zbytečné řádky…. aby mohli být informace , příspěvky, komentáře více nahusto!!!

  2. 1a2a3a4

    no na změně je asi nějaká chyba oznámení aby přestalo svítit jako nepřečtené musím nechanicky oznacit ikonkou oka (jako přečtené) nastačí ho rozkliknout a prohlídnout si dané oznímení … a navíc i když označím jako přečtené a kdykoli vlezu na hlavní stránku pořád mi skáče v horní liště jednička… i když po rozkliknutí žádné nové (nepřečtené) oznámení nemam….

Přidat komentář

Pin It on Pinterest