Spouštíme Tržiště! Místo, kde si hry hledají svůj nový domov

od 8. 3. 2021Aktualizace Deskozóny5 komentáře

Dnes na Deskozónu přinášíme největší rozšíření od jejího spuštění, a to Tržiště . To je bazarová platforma, která umožňuje komukoliv prodat, či nakoupit, hry a nejrůznější doplňky. Vše je přitom zcela zdarma a snažili jsme se, aby i celý proces byl co možná nejjednodušší.

Přímo na Tržišti najdete přehled všech inzerátů, nabízíme přitom filtrování dle ceny, stavu hry, typu (tedy zda se jedná o základní hru či rozšíření) či dokonce prodejce. A toho také vidíte u každého inzerátu, včetně jeho hodnocení.

Co má Tržiště navíc?

Tržiště se od jiných podobných platforem v lecčem liší, pojďme se tedy podívat na jednotlivé body:

  • Bez aukcí – Tržiště je kompletně bez aukcí, najdete zde tedy pouze inzeráty za pevně danou cenu.
  • Slevové akce – Běžíme na eshopové platformě, tudíž podporujeme nastavování slev. Stačí ji zadat při vyplňování inzerátu. A to buď na stálo, nebo jen na omezenou dobu.
  • Inzeráty nevyprší – Inzeráty na Tržišti totiž nevyprší a zůstanou zde, dokud je nestáhnete, nebo si hru někdo nekoupí.
  • Prodávat můžete více kusů zároveň – Tohle se bude hodit hlavně těm, kteří třeba nakupují více kusů na Kickstarteru, protože se vyplatí díky zlevněnému poštovnému. Na Tržišti si můžete snadno určit, kolik máte kusů a nemusíte tak pro každý vyplňovat nový inzerát.
  • Snadno znovu přidáte starý inzerát – Prodáváte znovu stejnou hru? no tak to je jednoduché – prostě stačí zavítat do svých produktů, přidat jeden skladem a je to 🙂
  • Přizpůsobení svého obchůdku – Na rozdíl od jiných platforem se vám na Tržišti vytvoří váš vlastní malý obchůdek s unikátní adresou. Snadno tak můžete někomu poslat odkaz s přehledem vašich prodávaných her. Na stejném místě jsou i podmínky prodeje, kontaktní údaje a také recenze od lidí, co nakoupili. Vypadá třeba takto.
  • Statistiky – Tohle je zcela nedůležité, ale… Tržiště vám spočítá, kolik jste toho již prodejem nepotřebných her získali 🙂 Pro nakupující podobnou funkci nemáme. On by pohled na celkovou částku mohl být lehce zneklidňující 😁
  • Podpoříte provoz – Tržiště i Deskozóna je a bude zadarmo. Skrze tuto platformu ale prodáváme některé promo materiály a hry, přičemž částka z těchto prodejů jde přímo na provoz. Děkujeme!

Tak hurá na to! 🙂 Nebojte se Tržiště prozkoumávat, společně se spuštěním se nám tu ale objevilo několik šotků, na kterých ještě pracujeme. V prvé řadě je to chybějící horní lišta hned na úvodní straně, stejně jako chybějící některé údaje u objednávek v systému.

A co chystáme s Tržištěm do budoucna? Určitě lepší propojení s Deskozónou. Již o víkendu bychom měli přidat propojení nových inzerátů s hlavní zdí, takže každý uvidí, že se objevilo něco nového. Dalším krokem pak bude lepší propojení profilů.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz či zpětnou vazbu, neváhejte nám napsat.

A teď hurá na Tržiště!

Děkujeme za vaši podporu!

advertisement

Skupiny

5 Komentáře

Přidat komentář

Pin It on Pinterest