Potřebujeme tvou pomoc. Sbíráme zpětnou vazbu na tmavý režim a hledáme testery

od 20. 7. 2021Aktualizace Deskozóny, Články9 komentáře

Deskozóna se neustále vyvíjí a roste a my teď potřebujeme pomoc každého z vás. Postupně zkoušíme další a další věci a třeba nedávno jsme vydali zbrusu nové menu. Nyní přemýšlíme nad možností  tmavého režimu na webu a potřebujeme názor všech, tedy i tebe.

Našli jsme totiž doplněk, který jej vyřeší kompletně za nás a vypadá poměrně povedeně. Háček je ale v tom, že automatika samozřejmě nevyřeší vše sama a jsou potřeba ruční úpravy (některé prvky se špatně přebarvují a některé vůbec). Tyto změny nejsou problém, abychom je ale mohli učinit, musíme zaplatit za pro verzi pluginu. Otázka tedy zní – chcete tuto funkci na webu mít a máme do ní investovat, nebo se jedná o naprostou zbytečnost?

Pro ukázku, takto to vypadá:

Ostatně, můžete si vše vyzkoušet sami, v levém spodním rohu je přepínač . Zároveň by se mělo tmavém téma zapnout samo, jestliže jej máte zapnuté v systému. Tuto funkci ale možná vypneme v rámci testování, na ostrém webu bychom ji rádi měli.

Co na tuto novinku říkáte? Napište nám, prosím, do diskuse! 🙂

Staň se testerem a rozhoduj o budoucnosti

Zároveň hledáme lidi, kteří by byli ochotní nám jednou za čas sdělit svůj názor. Nejsou třeba žádné speciální znalosti, jen ochota nám pomoci. Jednou za čas publikujeme v rámci skupiny Testování Deskozóny anketu, případně rozešleme testerům e-mail, kde se budeme ptát na názor a na to, kam by se měla Deskozóna vydat.

Pokud se chceš přidat, stačí zadat svůj e-mail (na který máš registrovaný účet na Zóně) zde na této adrese a potvrdit přihlášení k seznamu testování Deskozóny. Budeme ti vděční a zároveň slibujeme, že nebudeme spamovat.

Děkujeme moc za zpětnou vazbu, pomáháte nám dělat Deskozónu lepší pro všechny! 🙂

Děkujeme za vaši podporu!

advertisement

Skupiny

9 Komentáře

  1. Akulacz

    Možná by to chtělo jiný obrázek v záhlaví pro tmavý režim, sice člověk hned roluje dolů, ale na první pohled ta světlá spodní část působí trochu rušivě (na mobilu, na PC jsem to ještě nezkoušel) a možná bych i to tlačítko na přepínání schoval do nastavení…

Přidat komentář

Pin It on Pinterest