Jak dopadl test prototypu hry Kinghill?

od 26. 10. 2021Dojmy, Kickstarter, Kinghill, Preview2 komentáře

Právě se rozjíždí kickstarterová kampaň na hru Kinghill od českého autora Petra Marka. Měl jsem šanci hru vyzkoušet a tak vám teď mohu přinést exkluzivní dojmy. 🙂 Sám jsem zvědavý, jak se této hře bude dařit. Držím palce!O hře můžete diskutovat zde ve skupině na Deskozóně.


Děkujeme za vaši podporu!

advertisement

Skupiny

2 Komentáře

  1. Hans.85

    Dík za video, konečně jsem se o hře dozvěděl více. Jsem rád, že i u nás vznikají podobné hry a doufám, že hra na KS bude mít úspěch a popřípadě se jí dočkáme i v češtině. Chápu, že tohle je pouze prototyp, ale dovolím si jen pár poznatků, které mě osobně přijdou nešťastné. Hráčská deska – nemám rád tyto papírové hráčské desky, jsou nepraktické a poměrně snadno zničitelné. Grafika na mě působí, že jí dělalo více lidí a dohromady to prostě vůbec neladí. Některé obrázky bojovníků jsou ok, a pak najednou je tam obrázek z dětského časopisu. Nebo i ta ikonografie není úplně ve stejném stylu. CO se týče znovuhratelnosti, tak chápu, že je tam dost možností ale přeci jenom pouze 12 karet na 9 možných kol?

    • Kubrt

      Ale je to 12 karet s novýma akcema. Mají nesmírný vliv na hru. A na ni má i vliv jejich pořadí. Za mě je ten počet ok. Přesne, aby se udržel nějaký rámec fungování mechanik a vyvážení a zároveň to nabídlo tu variabilitu.

Přidat komentář

Pin It on Pinterest