Krásné, relaxační. To jsou Parky. I s rozšířením Po setmění

od 3. 3. 2022Kubrt vs deskovky, Parky, Parky, Recenze, Videa0 komentářů

V dnešním videu pro vás mám hru Parky i s rozšířením Po setmění. Tuto krásnou hru ukážu, představím i krátce zhodnotím. 🙂

 


Hodnocení:

Parky jsou krásnou výpravnou hrou, která vás provede americkými národními parky. Hra využívá relaxační mechanismus známý ze hry Tokaidó a kombinuje kresby několika uznávaných kreslířů- Kromě toho dostáváme insert od firmy Game Trayz, kovový odznak prvního hráče a i jinak špičkové zpracování. Hra dominuje v kategorii rodinných her přístupnými pravidly a také atmosférou.

Osobně mi ve větším počtu hráčů už přišla zdlouhavější a stačilo by mi hrát na tři roční období. I jinak herně nepřináší nic převratného, ač funguje tak, jak má.

Kubrtův index: 76 %

Parky

Rodinná společenská hra Parky je oslavou krásy amerických národních parků, doprovázenou fenomenálními ilustracemi Fifty-Nine Parks Print Series. Ve hře se ujmete dvojice turistů vyrážejících v průběhu čtyř ročních období na výpravy do přírody ve snaze objevit co nejvíce krásných míst, spatřit množství divokých zvířat, pořídit jedinečné fotografie a navštívit proslulé národní parky.

Na svých výpravách využijete výbavu, jako je dalekohled, čutory, které vás osvěží, ale i fotoaparát, abyste si mohli odnést něco na památku.

Jedna z nejkrásnějších her, ne-li vůbec ta nejpohlednější hra na trhu, je držitelkou řady ocenění za nejlepší rodinnou hru a nejlepší výtvarné zpracování hry.

Pro 1 až 5 hráčů
Od 10 let
Na 45+ minut

Děkujeme za vaši podporu!

advertisement

Skupiny

0 komentářů

Přidat komentář

Pin It on Pinterest