Vstupme společně do vesmíru Marvel United

od 3. 3. 2022Dojmy, Kubrt vs deskovky, Recenze, Videa0 komentářů

Marvel je pro mě vždy lákavým tématem, ne jinak tomu bylo ve hře Marvel United. Ta jde v mnohém svou cestou. Třeba v grafickém zpracování. Je skutečně z Marvelovek tou nejlepší hrou pro rodinné hraní? Na to se společně podíváme v mém historicky prvním 4K videu. 🙂


Hodnocení:

Marvel United je kooperační hrou s velice přístupnými pravidly. Na druhou stranu nabízí velké množství herních rozhodnutí a variability. Každý padouch, každý hrdina i každá lokace lze různě kombinovat a každá hra tak může být trochu jiná. Navíc do hry můžete přidat řadu výzev. Hra je relativně rychle odehrána a rozhodně budete mít po jejím konci chuť si to zopakovat. 🙂

Množství obsahu je i v češtině rozšířeno díky dvěma rozšířením a další již bylo v češtině oznámeno do budoucna. Jednoduchá pravidla, funkční kooperace.

Zjednodušené herní mechanismy jdou trochu na vrub tématu, líbilo by se mi větší odlišení jednotlivých hrdinů a abych měl např. s Iron Manem pocit, že hraji skutečně za Iron Mana… Zpracování figurek a postav ve stylu chibi nemusí sednout každému, i když to trochu více hru přibližuje rodinné kategorii.

Kubrtův index: 80 %

Marvel United

Napříč světem se objevují nové hrozby. Superpadouši rozsévají svár, snaží se chopit moci a obyčejný lid zadupávají do prachu. Zbude světu nějaká naděje, pokud se jejich spiknutí někdo nepostaví? Nicméně kde povstávají mocní padouši, rodí se i chrabří hrdinové! Ve svém zoufalém boji a snaze ochránit nevinné vyrazí do celého světa. Pokusí se hrozbám zabránit a jednou pro vždy se padouchům postavit.

V Marvel United se ujmete rolí ikonických Marvel hrdinů. Budete spolupracovat ve snaze zmařit spiknutí mocného padoucha, kterého řídí hra. Každý padouch přináší jedinečné spiknutí a hrozby. Spouští různé efekty a napříč lokacemi hrdinům chystají výzvy. Hrdinové musí pečlivě vybírat, které karty ze svého jedinečného balíčku zahrají. Ve snaze o nemožné nejde jen o různé akce a superschopnosti, ale i kombinaci akcí s jinými hrdiny. Vytvořte svou příběhovou linku, spojte síly a zachraňte situaci!

Pro 1 až 4 hráče
Od 8 let
Na 40 minut

Děkujeme za vaši podporu!

advertisement

Skupiny

0 komentářů

Přidat komentář

Pin It on Pinterest