Čarokniha má pro hráče překvapení na každém svém listu

od 19. 4. 2022Čarokniha, Kubrt vs deskovky, Recenze, Videa0 komentářů

Čarokniha je kooperativní rodinnou hrou, jaká zde ještě nebyla. Nabízí opravdu unikátní zážitek složený do celkem 6 herních partií. Každá obsahuje nová překvapení a odhaluje větvící se příběh hlavních hrdinů, kteří se pokouší zachránit pohádkový svět. A vše se točí okolo z knihy vyskakujícího stromu…


Hodnocení:

Čarokniha je pro mě jednou z těch opravdu originálních a inovativních her, které se mi za polesní roky dostaly na stůl a zaslouží si vyzkoušet. Kromě opravdu jedinečného stromu nabízí i mechaniky, které jsou s ním spojeny a fungují výborně i tematicky a příběhově. Hlavní palivo pro hry je ukryto v řadě překvapení a tajemství, které má hra pro hráče připravena. I to s sebou nese téměř nulovou znovuhratelnost a to, že tu hru si zahrajete prostě šestkrát. Nízká znovuhratelnost a relativně vysoká cena je vždy nebezpečnou kombinací, pokud ale máte pro hru vhodné podmínky – zejména kolem sebe nějaké ty děti, tak byste tuto hru opravdu měli vyzkoušet.

Kubrt index: 82 %

Čarokniha (Wonder Book)

Čtyři dětští hrdinové se v ní vypraví do mystického světa uvnitř kouzelné knihy, kde budou pomáhat dobrotivým drakům v boji proti jejich temným dračím nepřátelům. Tento fantaskní svět je nejen prodchnut magií, ale i spoustou nápadů využívajících pohyblivé součásti leporela neotřelými způsoby a střídající klasické kostkové souboje s odlehčeným cvrnkáním, opatrným posouváním papíru atd.
V krabici čeká šest napínavých příběhů s velmi přístupnými pravidly.
Čarokniha kromě dobré hry nabízí fantastický vizuál využívající 3D knihu.

Děkujeme za vaši podporu!

advertisement

Skupiny

0 komentářů

Přidat komentář

Pin It on Pinterest