Summoner Wars je tou druhou hrou o duelu mágů. Nebo už vlastně tou první?

od 21. 6. 2022Články, Kubrt vs deskovky, Recenze, Summoner Wars, Videa0 komentářů

Summoner Wars jsou již klasikou v kategorii her pro dva hráče. Nyní i v češtině přichází druhá edice její mistrovské sady a já vám ji ukážu a zhodnotím.


Hodnocení:

Hra Války Vyvolávaču je pravidlově jednoduchá, ale nabízí dostatečný prostor pro strategii i taktiku. Jednotliví vyvolávači jsou značně odlišní a za každého se hraje jinak. “Poznej svého vyvolávače” je stejně důležité jako “poznej soupeřova vyvolávače”. Jen to vám umožní hru hrát dobře a úspěšně. Kostky do hry vnášejí tu správnou míru nejistoty a napětí a hráče neuznávající ve hře náhodu tak dokáží dost rozhodit. Pro mě byla hra Summoner Wars vždy tou druhou po mé alma mater Mage Wars. Čekání na druhou edici hry Mage Wars (neoznámeno – pouze si tak doufám, nebo spíš už nedoufám 🙂 ) ale u partičky Válek Vyvolávačů bude odsýpat rozhodně veseleji. 🙂

Kubrtův index: 80 %

Summoner Wars: Mistrovská sada 2. vydání

Zapojte se do nekončící války o Itharii!
Summoner Wars: Války Vyvolavačů je napínavá fantasy hra, v níž se ujmete role mocného magického Vyvolavače na bojišti. Prokažte své taktické schopnosti, vyvolávejte jednotky ke svým portálům, přelstěte soupeře a poražte nepřátelského Vyvolavače. Spousta různých jednotek, široké spektrum kouzel a schopností a možnost sestavit vlastní sady karet, to vše tvoří hru, která vás dozajista zabaví na dlouhou dobu!

Děkujeme za vaši podporu!

advertisement

Skupiny

0 komentářů

Přidat komentář

Pin It on Pinterest