Soutěž s námi o hru Divočina Severní Ameriky!

od 7. 9. 2022Články, Divočina severní Ameriky, Soutěže61 komentáře

Jako poděkování jsme si společně s vydavatelstvím Mindok pro vás připravili soutěž o jeho novinku – hru Divočina Severní Ameriky .

Jaká je hra Divočina Severní Ameriky?


Ve hře Divočina Severní Ameriky se chopíte rolí biologů snažících se vytvořit co nejvyváženější ekosystémy vykládáním karet na svou desku a využíváním zvláštních akcí.


Hra nabízí několik různých herních režimů. Můžete se spoluhráči soutěžit, komu se podaří získat více bodů. Nebo se můžete vydat na sólovou vzrušující vědeckou expedici o 20 kapitolách, jejíž průběh zachycuje bohatě ilustrovaný Expediční deník. Dozvíte se řadu zajímavostí o pozoruhodných zvířatech i nejrozmanitějších prostředích, jež tvoří divočinu Severní Ameriky a v nichž jsou doma. Tento režim umožňuje i kooperativní hru více hráčů.

Hra je určena pro hráče od 10 let, zahrají si ji 1 až 4 hráči a trvá asi hodinu.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá:

 1. Buďte registrováni na Deskozóně
 2. Odebírejte kanál KubrtvsDeskovky
 3. Okomentujte tento článek případně post na zdi – obsah komentáře necháme na vás. 🙂
 4. Hrajte hry (ale to kontrolovat nemusíme, to jistě děláte 🙂 )

Cena do soutěže je klasická edice hry, nikoli verze deluxe.

Čas máte do 14. září , tak neváhejte. 🙂

O hře můžete diskutovat ve skupině:

Divočina Severní Ameriky

Ve hře se budete snažit vytvořit co nejlepší ekosystém v divočině Severní Ameriky 🦬🦅🐺 z karet zvířat. Ty se rozebírají ze společné nabídky, hra ale nabízí i zajímavý systém bonusových akcí, které jsou pro každou partii jiné.

Děkujeme za vaši podporu!

advertisement

Skupiny

61 Komentáře

 1. Ereboro

  Teda, já už si docela začínám přát, aby ten trend zvířátkových her začal zvolna vyhasínat. 😈 Možná je to i tím, že děti začínají odrůstat a spíš než Na křídlech si radši zahrají Panství hrůzy. Ale tak jo… ještě jedna zvířátková by se do poličky vešla. 😂

 2. vlckovka

  Jsem vyloženě zvířátkový typ, takže se dalším titulem s tímto tématem rozhodně nepřejím. Nebudu říkat, že mě v první řadě nezaujal vizuál, ale taky vím, že Mindok si dává pozor na to, aby hry které vydají taky fungovaly. Už mám doma Parky, tohle k sobě půjde hezky dohromady.
  Každopádně díky za soutěž a ještě víc za videa, která děláš. Líbí se mi ta neformálnost. Kdyby se někdy podařil ten 7th continent nebo případně pak ta 7th citadel, tak by to bylo úplně nejbožejší.

 3. Pulchy

  Moje holčička má 16 měsíců a radši než na pohádky kouká na filmy o zvířatech. Plno jich už pozná. Tak chtěl tatínek deskoholik zabít dvě mouchy jednou ranou. Zahrát skvělou a hezkou hru s maminkou a naučit dceru nová zvířátka a až ještě trošku vyroste tak ji ukázat svět deskových her 😉

 4. NikiMax

  Teď nedávno na FB skupině jeden človíček poustnul tuto krásnou hru. Hned jsem se do ní zamilovala a chtěla bych si ji pořídit k narozeninám. Jenže do listopadu daleko, tak zatím studuji manuál a dívám na videa jak se správně hraje. 😁

 5. fidasek

  Zajímavá oddychovka, ke které se ale asi nedostanu – (lepších) her teď přichází spoustu, zvířátkových nevyjímaje (byť komplexností je Archa Nova trošičku jinde…). Když k tomu připočtu, že sotva před pár měsíci vyšly Kaskádie, Amazonie nebo Parky, které zaplňují podobné místo, zůstane Divočina severní ameriky někde ve frontě her, které možná jednou pořídím. A tak i když je kampaň něčím, co mám rád a co mě na hře láká, peníze padnou nejprve na jiné tituly.

Přidat komentář

Pin It on Pinterest