• Dnes dorazila další várka insertů od #FoldedSpace! 🙂 Insert na #GloomhavenLviChrtan a také na #Nemesis a krabici s rozšířením #Aftermath a #Voidseeders, do které by se s insertem mělo vejít i rozšíření #Carnomorphs. Na to jsem hodně zvědavý.

  18 komentářů
  • Výhradním dovozcem těchto insertů do ČR je @tlamagames. A pokud byste o nějaký měli zájem, můžete využít odkaz našeho programu spolupráce:

   https://bit.ly/3cqp53n

   Já si tyto inserty nemohu vynachválit. 🙂

   +1
   • Tak to chcu, to musim mít. Po přečtení přiloženého A4 archu u Jaws of Lion, jak si uspořádat hru v krabici, mám z nějakého záhadného důvodu čtvrt věcí venku a nemůžu je tam namačkat. Příšeráci jsou i s kartičkami v úhledných pytlíčkách, ale teď se mi dovnitř všichni nevejdou A co s tím? To už papír mlčí! A v rámci budování sebevědomí se chyba u…Zobrazit více

    0
    • Ne, mám úplně stejný problém. A ani ty žetony do toho pořadače nejdou úplně ideálně. Víko plastového pořadače se nedovírá a žetony létají mezi sekcemi. Uvidíme, jak to vyřešili kluci bulharští z Folded Space. 🙂

     0
     • Na tento gloomhaven lvi chrtan som aj ja zvedavý. Mam insert objednaný spolu s hrou, takže mi to príde naraz.

      +1
  • Bude insert složen a ukázán před tím než hra dorazí do obchodů? Popřípadě srovnání s tím co je ve hře? Na počátku jsem byla s těchto insertu nadšená, ale to už teď trochu ochladlo. Pokud stojí za to ráda si ho objednám před tím než hra dorazí.

   +1
   • A pročpak to ochladlo? 🙂 Nějaká špatná zkušenost? já to složím ASAP. Chci to hrát a insert tak potřebuji/chci.

    0
    • Insert do divukraje je ten důvod, karty mám v obalech a přes ujištění že se vejdou nevešli kam mají, suroviny to samé a ke všemu se desky nevejdou do krabice, bez insertu se tam vese vlezlo i s velikou rezervou, kdybych hru hrála častěji než jednou za tři měsíce tak ho hodím do koše, ty peníze za tento inzert mě opravdu mrzí

     0
     • Hm, zvláštní…

      0
     • To bude nějaká chybka. To že se desky nevejdou do jedné krabice s komponentami je fakt, ale to psali už v popisu toho insertu, ale zbytek se mi tam vleze perfektně včetně obalených karet. Mám Základ + Perlavu + ty dvě malé rozšíření a ještě je tam místo pro další rozšíření.

      0
   • Také jsem býval nadšenější. Pokud ale člověk hraje hru pravidelně a často, vyplatí se spíše investovat do dřevěných. Jsou pevnější, příjemnější na používání (nehrozí ohnutí, zmáčknutí) a vydrží mnohem více. Ta investice se, dle mého, vyplatí.

    +1

Podpořte nás nákupem:

Má reputace

Přihlas se , abys viděl svou úroveň reputace.

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Kdo je online:

Profilový obrázek Kuba.Lib
Profilový obrázek Viper
Profilový obrázek Kubrt
Profilový obrázek Vladislav Kluska
Profilový obrázek Milford

Členové:

Žebříček tento týden

 1. # 2Profilový obrázek
  Vladislav Kluska
  3602 reputace
 2. # 3Profilový obrázek
  Luka
  3572 reputace
 3. # 4Profilový obrázek
  egonpys
  2049 reputace
 4. # 5Profilový obrázek
  Alena
  1691 reputace
 5. # 6Profilový obrázek
  jofner
  1599 reputace
 6. # 7Profilový obrázek
  AlesCZE
  1507 reputace
 7. # 8Profilový obrázek
  Pierre
  1460 reputace
 8. # 9Profilový obrázek
  Akulacz
  1445 reputace
 9. # 10Profilový obrázek
  Son Of Man
  1174 reputace
 10. # 11Profilový obrázek
  martannen
  1151 reputace

Pin It on Pinterest