Pro zobrazení upozornění se přihlaš 🙂

w

Tohle je

Deskozóna

Domov pro všechny deskovkáře

Deskozóna je unikátní místo, kde se můžeš setkávat s dalšími lidmi, kteří mají stejnou zálibu – deskové hry. A nemusíš být zažraný fanda. Pojď k nám pokecat, zeptat se na radu či se podívat, zda náhodou někdo nehledá spoluhráče na příští partičku tvé oblíbené hry. Možnosti jsou neomezené.

Tak se neboj a přidej, každý je vítán.

Tak na co čekáš?

Fóra, skupiny, kamarádi a příběh

Skupiny

Na Deskozóně najdeš skupiny, ve kterých můžeš diskutovat s ostatními o tématech, která tě zajímají. Hledáš spoluhráče, radu s barvením figurek, či chceš jen pokecat? Místo je tu pro každého.

Diskusní fórum

Pro větší diskuse nad pravidly, problémy či většími tématy tu máme diskusní fóra. Neboj se jít do hloubky! Diskutuj o čem chceš, nech si poradit, či se poděl o vlastní zkušenosti!

Dobrodružství

Na rozdíl od jiných sítí u nás zažiješ i dobrodružství. Za každou akci na webu získáš reputaci. A k čemu že je dobrá? No přece k získání statusu, místa v gildě a mnoho dalšího.

Co je nejzajímavějšího na Deskozóně?

Na Deskozóně je toho zajímavého spousta a středobodem jsou skupiny. Tady jsme si dovolili vybrat několik základních, které by mohly zajímat naše uživatele. A zbytek prozkoumávání je na tobě, deskozónaně!

Zajímavé hry ve slevě

Tyhle kousky by ti neměly uniknout a už vůbec ne ve slevě! Výhodně nakup a poděl se o zajímavé slevy.

Novinky z Kickstarteru

Zajímáš se o nové projekty na Kickstarteru? Chceš sehnat další lidi na rozdělení poštovného? Zkus to zde!

Nově oznámené hry

Všechna česká a zajímavá zahraniční oznamení na jednom místě! A pokud máš sám tip na další, sem s ním!

Odhal celý příběh

Deskozóna není jen o spojení s přáteli a fanoušky deskovek. Deskozóna je i o příběhu. Protože v tomto vesmíru se dějí neuvěřitelné věci! Vše ovládají gildy, které se přetahují o moc a zároveň se snaží ubránit nebezpečenstvím, která číhají na každém kroku.

Připrav se, za chvíli startujeme –  sezóna 0 brzy začne!

Tak se přidej na Deskozónu i ty!

Celý svět deskovek už na tebe čeká. Tady jsi mezi lidmi se stejným koníčkem. Poradíme ti, podpoříme a ještě si můžeš najít nové přátele.

Pin It on Pinterest