Profilový obrázek

Blood Rage

• Veřejná skupina
  • před 1 měsícem, 2 týdnů
  • 26

• 40

Členové

Herní mechanismy

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Blood Rage Herní mechanismy

naposledy aktualizoval emil0 před 2 měsíce, 3 týdny
4 hlasy
5 odpovědí
  • Autor
      emil0
      Účastník
      reputace: 487
      Poutník DivnotouTvůrce skupin
      Status: Návštěvník

Který z herních mechnismů Vás ve hře Blood Rage nejvíce baví? Který herní mechanismus by mohl být ve hře ještě rozšířen? Který Vám naopak nevyhovuje? Nebo Vám dokonce chybí nějaký herní mechanismus? Podělte se o svůj názor.

FallenCZ
      Účastník
      reputace: 110
      Up
      0
      Down

Nejlepší je podle mě draft karet a i to samotné Vikingské téma.

emil0
        Účastník
        Up
        0
        Down

To mám naprosto stejně. Ten draf karet je naprosto nejlepší z celé hry. Spousta karet tohodle mechanismu využívá ale povětšinou jako hlavní náplň celé hry (7 divů atd.) ale zde to je pozadí celé hry 🙂

Jinak téma mi také moc sedí. Snad jen Rising Sun měl ještě lepší téma ale tam mě vysloveně vadilo několik herních mechanik. A když už jsem to nakousl tak Ankh téma mi vůbec nesedí.

Veles
      Účastník
      reputace: 171
      Up
      0
      Down

Vikingské téma je mi blízké a z herních mechanizmů se mi líbí že se nebojí velkých zvratů, kombinace některých karet je bomba, kterou ale jinou správnou kartou úplně otočíte ve svůj prospěch. Popravdě z mé sbírky je to moje neoblíbenější hra.

A k Ankhu, ještě ho doma nemám, ale jinak se mi herní mechanizmus taky docela líbí ale zatím jsem to nehrál tak nevím. Narozdíl od Raising sunu, který je fajn, ale téma mě až tak neoslovilo. Ten jsem pořizoval jen v základu, aby mi nechyběl do trilogie. Ale Blood Rage a Ankh budu mít v plné palbě.

Janotik
      Účastník
      reputace: 140
      Up
      0
      Down

Mně se z herních principů líbí snad všechno a maximálně bych torchu rozšířil a přidal karty a monstra. Nejvíc se mi líbí ta epičnost – pořád se něco děje a pořád mám, proč sledovat hru – draft je strašně důležitý a určuje zbytek hry. Každá bitva se dá nějak vymyslet, aby z ní člověk těžil. Hodně strategií a každou hrou zjišťujeme, že se na to dá jít jinak a jinak. Pro mě je super to množství důležitých rozhodnutí a epických momentů ve hře, která tvrá většinou něco přes hodinu. Moje asi nejoblíbenější hra.

emil0
        Účastník
        Up
        0
        Down

Jo jo, přidáním karet s novými vylepšeními by bylo super (nahrazením těch duplicit). Díky tomu by se klany skutečně mohli více odlišovat.

Monstra určitě. Spousta lidí říkalo, že KS edice s dalšími monstry hodně přidává oproti běžnému základu.

A s draftem s tebou souhlasím, naprosto nejlepší mechanika, která dává hře úplně jinou úroveň.

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Blood Rage je výpravná hra z prostředí Vikingů a severské mytologie. Hráči posílají své figurky na hrací plochu, plení a snaží se získat co nejvíce bodů. Základním mechanismem hry je draft spojený s kontrolou území. Hra je velmi krásně zpracována a najdete v ní jedny z nejhezčích figurek, které známe. Kromě bojovníků je to i několik monster, která dokážou pořádně zahýbat rovnováhou na hrací ploše.

Správci skupiny

Profilový obrázek
emil0
@emil0

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest