Profilový obrázek

Core Space

 • Veřejná skupina
 • před 6 měsíců, 1 týden
 • Mise 3 – Interview With the Purge
  Úvod
  Je potřeba rozšířit posádku a najmout nového člena. S větším počtem členů jsou k mání lukrativnější kšefty.
  Zamíříte do nejbližší úlové stanice, kde máte domluvené setkání se starým obchodníkem v Chatsubo Baru a doufáte, že si plácnete. Úlové stanice jsou obvykle vynikajícími místy pro nábor posádky – m…Zobrazit více

  +8
 • Neodolal jsem a pořídil si rozšíření do #CoreSpace a kampaňovou knihu. Rozšíření obsahuje úžasné terény. Zedův bar. Zed je šéf gangu. Gang je další typ NPC postav ve hře. A protože gang, tak půjdou po hráčích tedy obchodnících.

  +2
 • Dneska dorazilo rozšíření Black Star Rising do #CoreSpace.
  Nové předměty a zbraně a hlavně nové typy NPC – civilisti, pracovníci a mrchožrouti. Už se těším, az je do hry zařadím.

 • CORE SPACE
  “Všechno se rozpadá. Tisíciletá galaktická dohoda se hroutí, pověry a strach nahrazují vědu a rozum. Záhadný mimozemský druh vypaluje celé světy. Uprostřed tohoto blázince jsou obchodníci, kteří se snaží vydělat si na živobytí jen svým důvtipem a svým jednoduchým krédem, kterým se řídi:
  SBĚR. OBCHOD. PŘIZPŮSOBIT SE. PŘEŽÍT.”

  Zobrazit více

  +1
  8
  2 komentáře
  • Díky za info. Už jsem na to koukal na TTS-ku.Ale na Inkvizici to moc nechvalili, tak jsem studování pravidel vzdal. Možná to byla chyba. Jak těžké bylo se to naučit? 100 stran pravidel je docela nářez.

   • Na tuhle hru můžou být názory různé. Asi je to i pochopitelné. Já osobně jsem z toho hin 😁. Mám už odehrané 3 mise. Jednu “výukovou” a první dvě z kampaně. Baví mě to. Co se pravidel týče. Pravdou je, že je toho hodně, ale zvládnout se to dá. Na YouTube je kanál, kde jsou pravidla vysvětlena dost srozumitelně. Na pravidlech se mi i líbí, j…Zobrazit více

Popis

Core Space je sci-fi desková hra s miniaturami. Každý hráč ovládá skupinu Obchodníků, kteří se snaží přežít v nebezpečné galaxii, zatímco je jim v patách Purge, polo-sentientní rasa humanoidních robotů, jejichž jediným cílem je pohlcování světů.

Hra se odehrává na detailním trojtozměrném plánu. Obchodníci musí prozkoumat okolí, plnit úkoly, sesbírat potřebné součástky a nakonec uprchnout zpátky na loď. Kampaňový systém vás a vaši posádku provede příběhem. Budete rozvíjet schopnosti postav, nakupovat vybavení a loď.

Základní sada je pro 1-2 hráče, po dokoupení potřebných posádek, lze hru hrát až v šesti hráčích.

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Pavel M.
@pavel-m

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest