Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Deskozóna – organizačně

 • Veřejná skupina
 • před 3 dny, 6 hodinami
 • 261

  Příspěvky

 • 133

  Členové

Být správcem skupiny

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Deskozóna Být správcem skupiny

This topic contains 1 hlas and has 0 odpovědí.
1 hlas
0 odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #3152
   Kubrt
   Správce
   Tvůrce skupinZakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněPoutník DivnotouHrdý sponzor
   Status: Usedlík

   Být zakladatelem a správcem skupiny je v Zóně významnou rolí. Nejenže v rámci vámi spravované skupiny dohlížíte na plnění nějakých základních společenských pravidel a moderujete diskuzi. Navíc také je na vás, abyste členy skupiny motivovali a zajistili, že významné a pro komunitu důležité informace se zaznamenají do fóra. Zeď je přeci jen spíše na tlachání a byla by škoda, kdyby třeba nějaké hezky zapsané dojmy na ní zapadly.

   Navíc má každá skupina svou titulní stranu. Po vytvoření skupiny je  prázdná. Pracujeme na nějaké jednotné šabloně, která by ji po vytvoření nějak zaplnila. Poté by tato záložka měla být výchozí stránkou po vstupu do skupiny. Taková titulní strana pro skupinu o hře může vypadat například jako zde:

   Mage Knight

   Chystáme nějakou formu návodu nebo FAQ pro správce – aktualizování tématu „https://www.deskozona.cz/groups/deskozona/forum/topic/pravidla-pro-zakladani-a-spravu-skupin/“ apod. Jde o to starat se zejména o skupiny o aktuálních hrách a o skupiny, které jsou aktivní a mají hodně členů. Pro účely podpory budou vybráni ti, kteří se jako správci osvědčí a budou mít chuť se skupinami pomoci. Tito dostanou zvláštní roli v rámci Zóny a v případě, že nějaká skupina nebude dosahovat svého potenciálu, budou povolaní na pomoc. V první řadě bude spolupráce probíhat společně s tvůrcem skupiny. V případě domluvy, nebo v případě nespolupráce ze strany tvůrce skupiny může být (samozřejmě ze strany Sesterstva) role přerozdělena.

   Pokud by v nějaké skupině byla významná aktivita, tak každý správce může nějakého člena skupiny jmenovat moderátorem. O jeho roli si něco povíme někdy příště. 🙂

   Tvořím toto téma, bych vyvolal diskuzi a nechci plevelit přímo téma s pravidly, které se tvoří. Tak prosím pište sem. 🙂

   #Deskozona #Spravce

    

   • Téma bylo upraveno před 1 měsíc, 2 týdny uživatelem Kubrt.

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Skupina věnující se této Zóně. Podněty, tipy, pravidla…

Správci skupiny

Profilový obrázek
Una
@una
Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon