Profilový obrázek

Cesty osudu (Destinies)

  • Veřejná skupina
  • před 1 měsícem, 2 týdnů

Destinies

0 topics
  • Nebylo nalezeno žádné téma.

Musíš být přihlášený pro vytváření nových témat.

Popis

Destinies (česky Cesty osudu) je příběhová hra plná dobrodružství. Mísí v sobě klasickou deskovou hru a počítačovou aplikaci. Jde o první hru ze série Destinies a je zasazena do temného středověkého fantasy světa.

Díky aplikaci můžete hrát bez potřeby „pána jeskyně“, který by řídil příběh a kroky nepřátel a ostatních neherních postav. V každém z příběhů prozkoumáte část temného světa plného příběhů, důležitých postav a záhad. Každý hráč představuje jednoho z hrdinů, který se snaží naplnit svůj osud. K tomu vedou u každé postavy alespoň dvě zcela rozdílné cesty složené z mnoha úkolů a příběhů. Hráči soupeří v tom, komu se dříve povede roztočit kola osudu ve svůj prospěch.

Hra využívá systém Scan&Play, jehož zárodky byly použity už ve hře Kronika zločinu. Hráči pomocí mobilního telefonu skenují QR kódy na různých kartách postav, míst, předmětů a událostí a díky tomu s těmito kartami interagují, díky tomu je například možné zajistit, že jedna postava sdělí různým hráčům rozdílné informace, nebo že předmět použitý na správném místě provede požadovanou akci. Záleží tak pouze na hráčích, jak se rozhodnou s jednotlivými postavami nebo nepřáteli komunikovat a jaké předměty a kde budou používat. Akce provedené hráči také napořád změní směr, kterým se bude herní svět vyvíjet.

Hra pro 1 až 3 hráče
od 14 let
na 120 – 150 minut

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest