Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Vyhrajte s námi hru Včely: Medové království! Soutěžit můžete zde.

a
Profilový obrázek

Fallout

• Veřejná skupina
  • před 1 týden, 4 dny
  • 40

• 21

Členové

Rozšíření: Nová Kalifornie

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Fallout Rozšíření: Nová Kalifornie

naposledy aktualizoval jofner před 3 měsíce, 2 týdny
2 hlasy
2 odpovědi
  • Autor
      Kubrt
      Správce
      reputace: 4,027
      Tvůrce skupinZakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněPoutník Divnotou
      Status: Obyvatel

Ach, Kalifornie… Svit slunce, mořský vánek a radioaktivní pustina, kam až oko dohlédne. Tento zpustošený pobřežní stát kdysi býval zářivým klenotem, ale po Velké válce se oblast nazývaná Nová Kalifornie propadla do chaosu. Což je skvělá zpráva! Tam, kde je chaos, tam je kořist! Rozšíření Fallout: Nová Kalifornie přináší nové úkoly, společníky, vaulty a předměty pro hru Fallout: Desková hra. Nový kooperativní scénář dovoluje přeživším spolupracovat a nové mapové díly přináší mnohem více zábavného objevování. Slunce vyšlo, zbraně ven! Máte vše, co bude potřeba k dobytí Nové Kalifornie?

#NovaKalifornie #Fallout

Kubrt
      Správce
      reputace: 4,027
      Tvůrce skupinZakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněPoutník Divnotou
      Status: Obyvatel
      Up
      0
      Down

Fallout byla pro mě jedna z nejlepších her  roku 2018, ač samozřejmě má své jasné problémy a kontroverze. Co přináší? Stojí za pozornost? O tom jsem pohovořil v rámci videa.

Můj verdikt: 84 %

Rozšíření Nová Kalifornie ke hře Fallout je podle mě příkladem toho, jak by rozšíření ke hrám měli vypadat. Zvyšuje variabilitu, přidává nové možnosti a i nový herní mód. Vše má svůj smysl a ve hře své místo.

Kooperativní scénář je podle mě velmi dobrou odpovědí na kritiku řady hráčů, kteří si stěžovali na formu interakce v základní hře. Pokud jste jedním z nich, určitě si tento kooperativní scénář vyzkoušejte. Třeba i vy vezmete Fallout na milost…

jofner
      Účastník
      reputace: 1,271
      Hrdý sponzorPoutník DivnotouTvůrce skupin
      Status: Usedlík
      Up
      0
      Down

Tak zítra si ho jdu vyzvednout 😛

Štítky tématu

Musíš být přihlášený, aby ses mohl účastnit diskuze.

Popis

Pustina je nebezpečné místo! Zdroje jsou omezené, postranních úmyslů je požehnaně a smrtící nepřátelé na vás čekají na každém kroku. V deskové hře Fallout mohou mít vaše skutky katastrofální důsledky! Plnění úkolů může
změnit směr vašeho dobrodružství a rozhodnutí, která učiníte při mnoha střetnutích, zásadně ovlivní, co si o vás ostatní budou myslet.

1 – 4 hráči, 14+, 120 – 180 minut

Správci skupiny

Profilový obrázek
jofner
@jofner

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest