Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

První ročník Cen Deskozóny je tu! Nominujte nejhorší a nejlepší hry roku a vyhrajte

a
Profilový obrázek

Gloomhaven: Lví chřtán

 • Veřejná skupina
 • před 9 minutami
 • 37

  Příspěvky

 • 35

  Členové

 • Máte někdo představu, na kolik může česká verze vyjít? Jde mi o to jen o řádově. Abych měl představu 🙂

  2 komentáře
  • No anglická je od 50€ tak snad to bude vycházet podobně. Obsahem mi to přijde ale jako plyšovka, možná ty figurky jsou menší, tam už jsme ale na 60-70€. Takže těch 1499,- doporučená cena by byl můj tip.

   +1
  • Anglická verze stojí na tlama games stojí 1249. Anglickou verzi mají vždy o pár korun dražší než českou takže asi něco kolem 1200 to bude stát, tedy pokud se výrazně nepohne v následujících měsících kurz

   +1
 • Tak dnes oznámeno, že na jaře bude „baby“ Gloomhaven česky od #Albi! 🙂 Já se těším moc, přístupnost je jeden z největších problémů hry Gloomhaven. 🙂

  Jinak česky to bude Gloomhaven: Lví chřtán.

  #Gloomhaven #LviChrtan

  3 komentáře
  • Je už nějaká zkušenost s těma knížkovejma hrama (kolonie, plyšovka) jak moc to podléhá zkáze?
   Tahle nová verze má i docela pěknou cenu, trochu mám z té knížky obavu…

   0
  • Jsem ráda, že to konečně ohlásili, když polskou verzi Albi ohlásilo už v červenci. Na tohle se moc těším, kvůli té mapové knížce. Velký gloomhaven pro mě jako sólo hráče není. Jen tím českým názvem mě zaskočili. Slovo chřtán se mi vůbec nelíbí. Jinak na BGG už je v žebříčku 36.

   +1
Popis

Gloomhaven Jaws of the Lion je samostatně hratelná kooperativní dobrodružná hra o taktických soubojích odehrávající se ve fantasy světe svého staršího bratra, hry Gloomhaven, dosud nejlepší hry na světě. V této kampani se hráči vžijí do rolí čtyř žoldáků a budou společně pracovat a čelit volbám, výzvám a příběhovým zvratům. Hlavní předností této hry je její relativní jednoduchost a rychlost ve srovnání s monstrózní velikostí Gloomhavenu samotného. Systémy a herní mechanismy jsou zcela stejné, ale díky příběhové knize je možné hru rozložit a složit během chvíle a rychle se vrhnout do hraní. Navíc obsahuje hra zabudované tutoriály a návody. Jaws of the Lion lze hrát samostatně nebo jako rozšíření ke Gloomhavenu.

1 – 4 hráči
90 – 120 minut
12+ let

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest