Profilový obrázek

Harry Potter: Rok v Bradavicích

 • Veřejná skupina
 • před 2 týdnů, 1 dnem
 • Na narozky jsem dostal tuhle hru. Původně jsem měl dostat Boj o Bradavice, ale jelikož, tahle obsahuje i sólo mód, tak nakonec byla zvolena tahle.
  Rovnou se optám, zda někdo zkoušel ten sólo mód a jestli je dobrý, nebo se mám pokusit přemluvit přítelkyni o hru ve dvou :D. Díky.

  1
  3 komentáře
  • Tuhle netuším, ale Boj o Bradavice se určitě dá hrát i sólo, podle toho, co jsem slysela od sólohráčů. 🙂

   • Mě se zdá, že jsem to také četl, ale počítám, že kamarádi šli po tom co je na krabici a tam je tuším 2plus

    • Na krabici je 2 plus, ale jde hrat urcite solo za 2 postavy. ((Je kooperativni bez skrytych infrormaci) Existuje i oficialni solo mod za jednu postavu, ale ten je az pro opakovani posledniho rocniku. Neni myslen pro pruchod kampani.

 • Zahráli jsme doma ve 4 hru Harry Potter: Rok v Bradavicích od #Blackfire. Normálně si dojmy nechávám na další hraní a na video. Tato hra ale suverénně vede v kategorii nejdebilněji napsaná pravidla a nejméně přehledný herní plán. A přitom je ta hra docela až primitivní…

  A teda asi jen tuším, proč karty po mně chtějí navštívit učebnu č…Zobrazit více

Popis

Vaše studie na škole čar a kouzel v Bradavicích právě začínají!

S potěšením vám oznamujeme, že jste byli přijati na školu čar a kouzel v Bradavicích. Během své školní docházky se naučíte ovládat kouzla a vařit lektvary potřebné k boji proti silám zla. Rovněž se vám dostane nesmírné cti zúčastnit se školního poháru.

Abyste ve hře zvítězili, musíte soupeřit se studenty z Nebelvíru, Havraspáru, Mrzimoru a Zmijozelu, a získat co nejvíce bodů do školního poháru. Plňte mise v Bradavicích a blízkém okolí, utkejte se se studenty v duelech nebo s nepřáteli na kartách misí. Používejte karty kouzel a lektvarů, kterými podpoříte svůj útok a obranu. Abyste splnili misi, nasbírejte správné žetony, dostaňte se na pole uvedené na kartě mise a bojujte s daným nepřítelem.

Můžete hrát sami, v týmu nebo každý čaroděj sám za sebe! Vžijte se do rolí svých oblíbených hrdinů: Harryho Pottera, Rona, Hermiony, Lenky, Nevilla, Draca, Ginny a Cedrika. Dva scénáře a tři herní varianty vám umožní vybrat si ten nejlepší možný herní zážitek podle věku hráčů, požadované délky hry a vašich oblíbených pasáží ze ságy. Celý epický příběh můžete prožít znovu díky třiceti kartám misí, famfrpálovým zápasům a scénáři „Voldemortův návrat“. Pomozte Lordu Voldemortovi k návratu v rolích smrtijedů, nebo zničte 7 viteálů, pokud hrajete za hrdiny.

Pro 1 až 8 hráčů
Od 7 let
Na 20 – 45 minut

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest