Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Brno – hraní her

• Veřejná skupina
  • před 3 týdnů, 1 dnem
  • 27

• 48

Členové

Domáci hraní BRNO – JIH

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Hraní deskovek – Brno Domáci hraní BRNO – JIH

naposledy aktualizoval AlesCZE před 1 měsíc, 1 týden
3 hlasy
4 odpovědi
  • Autor
      AlesCZE
      Účastník
      Tvůrce skupin
      Status: Přistěhovalec

Čau, hledám lidi na pravidelně nepravidelné hraní v domácím prostředí. Občas můžu všední dny, jindy i víkendy. Není problém sejít se i ve všední dny dopoledne. Dostupnost z Hlavasu buď BUSem za 20 minut, nebo vlakem za necelých 10 minut. Pokud budete mít zájem – neváhejte se ozvat 😉

Fall87
      Účastník
      Status: Návštěvník
      Up
      0
      Down

Hoj, vis ze jsem rikal ze se zastavim nekdy po domluve ale uz si po jednom sezeni nic neporadal o cem bych vedel.

Martin S.

AlesCZE
      Účastník
      Tvůrce skupin
      Up
      0
      Down

Čau, mylsím že jednou nebo 2x jsem tam pak ještě psal… Ale někdo se buď neozval a nebo nemohl. S tím že ten borec říkal že už pak nebude moct, tak jsem to nechal tak nějak běžet zda se tam třeba někdo sám od sebe neozve že by chtěl zahrát… Proto jsem zkusil dát ten „inzerát“ i tu – zda by se nerozšířil základ lidí s kterým by se dalo domluvit… Aby to nekončilo jen u dvou. Přeci jen je lepší většinu her hrát aspoň ve třech…

Vashek
      Účastník
      Status: Návštěvník
      Up
      0
      Down

Zdarec, taky bydlim na jihu (Stary Liskovec) a nekdy bych se klidne pridal. Nicmene mam rodinu a domlouvani je se mnou trochu slozitejsi, ale treba 1x mesicne by se slo domluvit.

AlesCZE
      Účastník
      Tvůrce skupin
      Up
      0
      Down

OK, není problém ;-). A co by se ti obecně hodilo víc? Všední den, nebo víkend?

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Pokud jste z Brna a sháníte partu na hraní deskovek, nebo chystáte v Brně nějakou deskoherní akci, tak je tato skupina právě pro vás! 🙂

Správci skupiny

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

New Report

Close