Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

České Budějovice – hraní her

• Veřejná skupina
  • před 1 týden, 4 dny
  • 17

• 15

Členové

Noví hráči-turnaje apod.

naposledy aktualizoval Tharr před 1 měsíc, 1 týden
2 hlasy
1 odpověď
  • Autor
      Kecalix
      Účastník
      Poutník Divnotou
      Status: Návštěvník

Zdravím 🙂

Tak už zase hrajeme.Každým dnem je nás čím dál tím více a tak pokud si chcte zahrát tak hrajeme každou středu od 17:00 v Šedém ůtesu. Dále se mi podařilo za léto domluvit nejaké turnaje které budu pořádat a nejaké promohry s slevou na deskovky ( jo občas je to i 40% oproti obchodu) . Navíc  je nás už tolik že pokud si chete zahrát neco dlouhého nebo specifického tak rádi hrajeme skoro vše v jakémkoliv čase, datumu i prostoru. Jo i twiling imperium 4 😀 .

Pokud nemáte vlastní deskovky tak to nevadí, mám jïch tak 60 tak myslím že už neco si tam najdete nebo vám to i půjčím 😀

Kdyby něco pište. Mám s deskovkama v jižních čechách velký plány a težit z toho budete vy 😀
      Michal

Tharr
      Účastník
      Status: Návštěvník
      Up
      0
      Down

Ahoj,

Od 5.10. budu poblíž Budějovic týden na služebce. Budete mít někdo čas a náladu něco zahrát? Když jsem poblíž tak chodívám hrávat do dýmkárny The Dark, ale stavím se klidně i jinam.

Ondra Cigánek

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Skupina pro všechny hráče z okolí Českých Budějovic kteří hledají parťáky na hraní nebo jen si chtějí o deskovkách pokecat

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kecalix
@kecalix

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon