Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Japonsko – Japonská tématika

• Veřejná skupina
  • před 3 týdnů
  • 7

• 3

Členové

Kickstarter – hry s Japonskou tématikou na Kickstarteru

Co je Deskozóna? Fóra Skupinová fóra Japonsko – Japonská tématika Kickstarter – hry s Japonskou tématikou na Kickstarteru

naposledy aktualizoval jofner před 3 týdny, 1 den
1 hlas
2 odpovědi
  • Autor
      jofner
      Účastník
      Hrdý sponzor
      Status: Přistěhovalec

Pokud narazíte na hru s tématikou Japonska na KS, klidně ji sem hoďte 😉

jofner
      Účastník
      Hrdý sponzor
      Up
      0
      Down

Už za 54 hodin končí kampaň WAY OF THE SAMURAI : Blood and Bushido Expansion + Reprint

Kampaň na původní Way of the samurai proběhla v roce 2019 (tu jsem minul) a byla hodně úspěšná. Specifikací hry je to, že je to solo karetka. Na první pohled mi to přišlo jako docela blbina, ale nevím, něco na ní je, takže budu očekávat balík na začátku roku 😁

jofner
      Účastník
      Hrdý sponzor
      Up
      0
      Down

A ještě jedna brzy končící kampaň. Za 4 dny končí kampaň na Philosophia: Floating World. Předchůdce hry (Philosophia: Dare to be Wise) byla úspěšná a vychvalovaná i proto, že filozofický aspekt hry byl na velmi vysoké úrovni. Autoři totiž filozofii vyučují a zabývají se jejími aspekty už dlouhou dobu. Ale nebojte, nemusíte být filozofové, abyste hru mohli hrát 🙂 Za mě backnuto

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Skupina pro diskuzi o hrách zasazených nejen do feudálního Japonska, nebo her s Japonskou tématikou. Jsem velkým fandou Japonska, cvičím Iaido a mám tedy blízko k samurajům a proto mě hry s podobnou tématikou zajímají.

Rising Sun, Yokohama, Kanagawa, Sekigahara, Shogun, Tokaido, Age of War… Jaké jsou Vaše oblíbené?

Správci skupiny

Profilový obrázek
jofner
@jofner

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

New Report

Close