Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Kyvadlo

• Veřejná skupina
  • před 2 týdnů,
  • 15

• 25

Členové

Kyvadlo se zastavilo. A bohužel se rozložilo v mlze nezáživného abstraktna

Co je Deskozóna? Fóra Skupinová fóra Kyvadlo Kyvadlo se zastavilo. A bohužel se rozložilo v mlze nezáživného abstraktna

This topic contains 1 hlas and has 0 odpovědí.
1 hlas
0 odpovědí
  • Autor
      Kubrt
      Správce
      Tvůrce skupinZakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněPoutník DivnotouHrdý sponzor
      Status: Usedlík

Slovní hodnocení:

Hra Kyvadlo u mě bohužel nezabodovala. Co se částečně povedlo u Tapestry, u Kyvadla se rozpadá. Snaha o silné téma se absolutně rozpadá nad abstraktní workerpalcementovou hrou s jednoduchými pravidly. Slibovaná silná beztahová část hry je formou realtime hry s inovativním využitím přesýpacích hodin, které odemykají a zamykají různé hráčské možnosti.

Ve výsledku jsem ale necítil, že by byly přínosem. U klasických workerplacementových her si zamykají možnosti sami hráči. Tady blokování akci panáčky příliš nefunguje a ve své podstatně ponižuje celý mechanismus umisťování pracovníků na pouhou volbu akcí. Prvek reálného času tak má pro mě pouze negativní důsledek v tom, že vůbec není šance sledovat, co se kolem vás děje a každý hráč si tak hraje do značné míry svou hru. Škoda.

Skóre: 45 %

Štítky tématu

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Stránka deskové hry Kyvadlo.

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

New Report

Close