Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Lords of Hellas

• Veřejná skupina
  • před 4 dny, 14 hodinami
  • 13

• 22

Členové

Pokažení dojmu

naposledy aktualizoval Akulacz před 1 měsíc, 4 týdny
3 hlasy
2 odpovědi
  • Autor
      Jezevec
      Účastník
      reputace: 168
      Status: Návštěvník

Ahoj,

po par hrách jsem dospěl k názoru že hra je dobrá ale trochu trpí možnost vyhrát skrz zabíjení příšer. O proti ostatním způsobům se to nedá moc blokovat :/ Krom pár případů všechny hry skončili takto. Pravda je že většinu her jsem hráli ve třech. Máte někdo podobnou zkušenost? Nebo způsob jak tomu bránit a trochu to vybalancovat?

Vladislav Kluska
      Správce
      reputace: 1,539
      Zakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněTvůrce skupinPoutník Divnotou
      Status: Usedlík
      Up
      0
      Down

Mám nahráno cca 25 her a byť jsem si to myslel taky, tak ve finále opravdu není. Hrajeme tedy většinou ve 4, ale i ve 3 se to dá. Někdo jede na příšery? No tak mu je zabij. A protože do toho pravděpodobně dal vše, tak nemá šanci vyhrát na něco jiného a tak u nás často vyhraje někdo jiný. Stejně jako se snadno vyhraje na 5 regionů vs chrámem. Stejně se snadno vyhraje na monument i na území…

Prostě fakt na vše 🙂 důležité dávat si pozor a po těch všech hrách si fakt myslím, že je to vyvážené.

Akulacz
        Účastník
        reputace: 1,058
        Poutník Divnotou
        Status: Usedlík
        Up
        0
        Down

Tak ta přesílená strategie na příšery je zmiňovaná všude. Možná je „problém“ této hry v tom, že aby jsi byl schopen to včas poznat a zaříznout, musíš mít nahráno spoustu partií, nebo o tom dopředu vědět. Spousta lidí to pak asi po pár hrách kdy se vyhrálo na monstra vzdala jako nevyvážené a už tomu nedali šanci jako ve vaší skupině…

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Skupina pro příznivce LoH. Hodnoťte a případně diskutujte.

Správci skupiny

Profilový obrázek
RaBsarge
@jakubom

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest