Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Malování figurek

• Veřejná skupina
  • před 2 dny, 15 hodinami
  • 150

• 116

Členové

Zkušenosti s barvama Army Painter

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Malování figurek Zkušenosti s barvama Army Painter

naposledy aktualizoval Katcher před 2 měsíce, 1 týden
6 hlasů
6 odpovědí
  • Autor
      Vladislav Kluska
      Správce
      reputace: 1,746
      Zakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněTvůrce skupinPoutník Divnotou
      Status: Usedlík

Jaké máte zkušenosti s barvama Army Painter? Planeta her je nedávno naskladnila a jsou levnější, než Citadelky a to o dost. Navíc mi přijde i praktičtější balení, kdy lze z té lahvičky vymáčknout přesně tolik barvy, kolik chcete bez máchání štětce. Já zatím koupil hlavně médium na ředění, dál jsem ale zatím moc neinvestoval. Používáte je někdo?

plema
      Účastník
      reputace: 208
      Status: Návštěvník
      Up
      2
      Down

jsem sice totální amatér v malování figurek, nicméně mám barvičky od Citadel, Vallejo i Army painter a každá je v nějakých odstínech lepší. U army painters mám hodně rád metalické barvy například. Jinak souhlasím nevím proč mají citadelky lahvičky co mají pro mě jsou totálně nepraktické barvy od Valleja i AP rozmíchávám daleko snadněji a snadněji (přidávám si do lahvičky olověné kuličky pro lepší promíchání) a hlavně se mi lépe dávkují na mokrou paletu.

Mekenzi
        Účastník
        reputace: 231
        Up
        3
        Down

Pokud se ti líbí metalické barvy od Army Painter tak doporučuji vyzkoušet ty od Vallejo z řady ORO LIQUIDO https://acrylicosvallejo.com/categoria/artes-decorativas/oro-liquido/

Nejsou to klasické akrylovky, jsou na bázi alkoholu. Ale ty barvy jsou neskutečná, první vrstvou překryjou co je pod nimi. Old Gold je naprosto dokonalá na fantasy zlaté doplňky. Nevýhodou je že se neředí vodou, ale 95% alkoholem (já tu barvu stejně nikdy neředil, neměl jsem potřebu ji použít na aibrush). Jinak 35 ml lahvičku mám už asi 4 roky a pořád OK.

plema
          Účastník
          reputace: 208
          Up
          0
          Down

Díky vyzkouším

Declon
      Účastník
      reputace: 497
      Poutník Divnotou
      Up
      0
      Down

U mě AP vedou před Citadelkama …. ale je to asi o pocitu.

Snekoun
      Účastník
      reputace: 190
      Up
      0
      Down

Zdar, maluji jen s Armypainter a Vallejo a v pohodě.

Katcher
      Účastník
      reputace: 384
      Poutník Divnotou
      Up
      0
      Down

Za mě jsou pocitově / technicky na tom nejlíp Vallejo, pak novější řady Citadelu (Conrast FTW) a pak chvilku nic a pak až ArmyPainter.
      Sice to je všechno akryl, takže by to mělo bejt dost podobné, ale AP mi za těch pár let prostě nesedl..

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Skupina pro všechny, co rádi barví figurky.

Správci skupiny

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest