Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Marvel Champions: Karetní hra

• Veřejná skupina
  • před 1 týden,
  • 59

• 65

Členové

Oblíbení hrdinové

naposledy aktualizoval Tom Bombadil před 4 měsíce
7 hlasů
7 odpovědí
  • Autor
      Paran
      Účastník
      reputace: 162
      Status: Návštěvník

Zdravím, hrajete někdo tuto dle mého názoru vynikající karetní hru? Já se musím přiznat, že mě velice baví a dokupuji si i nové balíčky, byť v angličtině.
      Můj nejoblíbenější hrdina je Iron man, mechanika jak si musí nejprve vybudovat oblek a pak dává padouchům po držce je super.

AlfBoard
      Účastník
      reputace: 832
      Zakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněPoutník Divnotou
      Status: Přistěhovalec
      Up
      0
      Down

My máme jen ten Core Box, bez rozšíření, protože to v AJ nezvládám.

A rozhodně se připojuji k tomu, že ze základu je Iron man nejlepší!

loix1
      Účastník
      reputace: 246
      Up
      0
      Down

ahoj,

tak já mám všechna rozšíření a musím říct, že mě nejvíc bavilo hrát za Miss Marvel, protože její herní mechanika je super. Holka mám statistiky 1,1,1 ale jak pracuje s kartami událostí a mláti vše hlava nehlava je super. Stojí to zato si za ní zahrát, a jinak dává do card poolu dvě hodně důležité karty pro stavění balíčků (zvyšují hodnotu zdraví o 3 a také léčení o 2), prostě kdo chce stavět si balíky tak toto je nutnost mít ve zbírce.

Kubrt
      Správce
      reputace: 3,678
      Tvůrce skupinZakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněPoutník Divnotou
      Status: Obyvatel
      Up
      0
      Down

Mě hodně baví nová Spider-Woman. Kombinuje karty více aspektů a za jejich zahrání je posílená. Celkem se mi s ní daří. 🙂

loix1
      Účastník
      reputace: 246
      Up
      0
      Down

hmm, to se někdo má, když je recenzent. Já ti na to dám fundovanou odpověď po 4.9.2020 🙂

MosQuito
      Účastník
      reputace: 284
      Hrdý sponzor
      Up
      0
      Down

Mě se nejlépe hraje za Captain America (nejspíš to bude tim, že mi přijde docela OP ještě s leadership aspektem). Dr. Strange má dobrý styl hraní.

Na Spider-women se těším s tím kombinováním aspektů. Snad zítra dorazí a víkendový plán je jasný 😁

BombastiqueOne
      Účastník
      reputace: 199
      Up
      0
      Down

Z core setu je to pro mě překvapivě SheHulk, kterou jsem zkusil jen aby se neřeklo a nakonec mi dost sedí. Z rozšiřujících balíčků jsem pak pořídil jen Captaina, protože anglina je slabina, ale u téhle srdcovky to nešlo jinak. Zatím s ním odehrána jen jedna hra, ale jak je psáno výše, přišel mi trochu OP.

Tom Bombadil
      Účastník
      reputace: 744
      Poutník DivnotouTvůrce skupin
      Status: Přistěhovalec
      Up
      0
      Down

Za mě byl v základní sadě v pohodě Spiderman. Zkoušel jsem ještě She-Hulk a Black Pantera, ale moc mě nechytli – neříkám, že nebyli špatní. Pak co jsem prohlížel karty bude jistě dobrej Iron man, ale nemám odzkoušeno ve hře.

Jak ale píše Kubrt těším se na novou Spider-woman a Hawkaye z nového rozšíření.

Musíš být přihlášený, aby ses mohl účastnit diskuze.

Popis

Skupina o kooperativní hře vydavatelství Fantasy flight games, ve které 1 až 4 hráči bojují za známé i méně známé charaktery z komiksového universa Marvelu proti superpadouchům. Hra je vydávána v režimu LCG – living card game a v češtině zatím vyšel základní core set obsahující hrdiny Iron mana, Captain Marvel, She Hulk, Spidermana a Black Panthera.

Správci skupiny

Profilový obrázek
Paran
@paran

Moderátoři

Profilový obrázek
Anferny
@anferny

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon