Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Na křídlech (Wingspan)

• Veřejná skupina
  • před 1 týden
  • 38

• 114

Členové

Digitální verze (Steam)

naposledy aktualizoval AlesCZE před 2 měsíce, 1 týden
1 hlas
1 odpověď
  • Autor
      AlesCZE
      Účastník
      reputace: 1,250
      Tvůrce skupinPoutník Divnotou
      Status: Usedlík

Máte zkušenost s hrou? Jaké jsou vaše dojmy? Plusy vs. Negativa?

AlesCZE
      Účastník
      reputace: 1,250
      Tvůrce skupinPoutník Divnotou
      Status: Usedlík
      Up
      1
      Down

Osobně jsem zkusil 2 hry. První proti 2 lehkým AI a druhou proti dvoum lehkým a jedné normální AI (momentálně mají virtuální hráči obtížnost akorát snadnou a normální. ).

Za mě hra funguje velmi dobře… Karty jsou přehledné. Oproti demu kde se šlo přepínat pouze mezi jednotlivými biotopy, přičemž jeden biotop zabíral celou obrazovku – je teď možno mít zobrazenou celou desku. Nicméně zde se zobrazuje pouze vršek (obrázek ptákaú nebo spodek (akce karty) – mezi kterými lze snadno přepínat. Hráč tak má vše potřebné před sebou. Co je trochu nepovedené je že pokud hrajete např. akci „kladení vajec“ pokud se při umisťování přepnete např. do biomu lesa a tam umístíte všechna vejce, automaticky to pak vyhodnocuje efekty ptáků směrem do leva. Nejednou se mi stalo že to po mě chtělo vykonat nějakou akci a já nechápal proč… Možná by bylo lepší pokud se člověk nachází v jiném biomu, aby ho to hodilo zpět do toho kde probíhá vyhodnocování karty. A druhý problém mám s kartami a ruce, občas mám problém myší vybrat tu kterou chci a místo toho tahám všechny okolo :-D. Ten první problém je ale spíš taková drobnost na kterou se dá během pár her zvyknout :-).

Za mě pohodová hra na odreagování když člověk dorazí pozdě domů z práce. Hra mi zabírá okolo 30 minut – což je fajné. Samozřejmně se dá přepínat i mezi protihráči a studovat jejich zahrané karty,… Hra se dá hrát proti AI, nebo je zde verze s Automou, případně online proti jiným lidem.

Tak co? zkusil někdo? Jaké jsou vaše pocity z hraní?

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Stolová hra Na Krídlech (orig. Wingspan) od Stonemaier Games, v českej lokalizácii od vydavateľstva MINDOK je hra plná vtákov všetkých možných veľkostí a druhov. Z hráčov sa stávajú výskumníci, pozorovatelia vtákov, ornitológovia a zberatelia. Ich snahou je objaviť a prilákať tých najlepších vtákov do svojej rezervácie. Hra trvá 4 kolá a počas jednotlivých kôl vykonávajú hráči akcie, ktorými sa snažia vychovať vtáka v prirodzenom prostredí, zabezpečiť mu potravu a aj dobré podmienky na znášku čo najviac vajíčok.

Správci skupiny

Profilový obrázek
Miro Follner
@follner

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest