Pro zobrazení upozornění se přihlaš 🙂

w
Profilový obrázek

Na křídlech (Wingspan)

 • Veřejná skupina
 • před 3 měsíci, 3 týdnů
 • 16

  Příspěvky

 • 124

  Členové

Digitální verze (Steam)

Domovská strana Fóra Skupinová fóra Na Křídlech – Wingspan Digitální verze (Steam)

naposledy aktualizoval AlesCZE před , 1 týden
1 hlas
1 odpověď
 • Autor
  Příspěvky
  • #4362
   AlesCZE
   Účastník
   reputace: 1,511
   Tvůrce skupinPoutník Divnotou
   Status: Usedlík

   Máte zkušenost s hrou? Jaké jsou vaše dojmy? Plusy vs. Negativa?

  • #4363
   AlesCZE
   Účastník
   reputace: 1,511
   Tvůrce skupinPoutník Divnotou
   Status: Usedlík
   Up
   1
   Down

   Osobně jsem zkusil 2 hry. První proti 2 lehkým AI a druhou proti dvoum lehkým a jedné normální AI (momentálně mají virtuální hráči obtížnost akorát snadnou a normální. ).

   Za mě hra funguje velmi dobře… Karty jsou přehledné. Oproti demu kde se šlo přepínat pouze mezi jednotlivými biotopy, přičemž jeden biotop zabíral celou obrazovku – je teď možno mít zobrazenou celou desku. Nicméně zde se zobrazuje pouze vršek (obrázek ptákaú nebo spodek (akce karty) – mezi kterými lze snadno přepínat. Hráč tak má vše potřebné před sebou. Co je trochu nepovedené je že pokud hrajete např. akci “kladení vajec” pokud se při umisťování přepnete např. do biomu lesa a tam umístíte všechna vejce, automaticky to pak vyhodnocuje efekty ptáků směrem do leva. Nejednou se mi stalo že to po mě chtělo vykonat nějakou akci a já nechápal proč… Možná by bylo lepší pokud se člověk nachází v jiném biomu, aby ho to hodilo zpět do toho kde probíhá vyhodnocování karty. A druhý problém mám s kartami a ruce, občas mám problém myší vybrat tu kterou chci a místo toho tahám všechny okolo :-D. Ten první problém je ale spíš taková drobnost na kterou se dá během pár her zvyknout :-).

   Za mě pohodová hra na odreagování když člověk dorazí pozdě domů z práce. Hra mi zabírá okolo 30 minut – což je fajné. Samozřejmně se dá přepínat i mezi protihráči a studovat jejich zahrané karty,… Hra se dá hrát proti AI, nebo je zde verze s Automou, případně online proti jiným lidem.

    

   Tak co? zkusil někdo? Jaké jsou vaše pocity z hraní?

Musíš být přihlášený, aby ses mohl účastnit diskuze.

Popis

Stolová hra Na Krídlech (orig. Wingspan) od Stonemaier Games, v českej lokalizácii od vydavateľstva MINDOK je hra plná vtákov všetkých možných veľkostí a druhov. Z hráčov sa stávajú výskumníci, pozorovatelia vtákov, ornitológovia a zberatelia. Ich snahou je objaviť a prilákať tých najlepších vtákov do svojej rezervácie. Hra trvá 4 kolá a počas jednotlivých kôl vykonávajú hráči akcie, ktorými sa snažia vychovať vtáka v prirodzenom prostredí, zabezpečiť mu potravu a aj dobré podmienky na znášku čo najviac vajíčok.

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Miro Follner
@follner

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest