Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Nemo’s War (Second Edition)

• Veřejná skupina
  • před 2 dny, 11 hodinami
  • 7

• 6

Členové

Ako sa vám darí v solo hrach?

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Nemo's War (Second Edition) Ako sa vám darí v solo hrach?

This topic contains 1 hlas and has 0 odpovědí.
1 hlas
0 odpovědí
  • Autor
      Anduin
      Účastník
      reputace: 258
      Poutník Divnotou
      Status: Návštěvník

Dnes som po prvykrat vyskusal tuto hru. Hral som na Explore motive a nastavil som si tu najlahsiu uroven. No aj napriek tomu som dostal solidnu nakladacku. Nestihal som sa zbavovat nepriatelskych lodi, cize zaplnili celu mapu a tym padom som prehral. Takisto mi pocas celej hry rastla Notoriety uroven rapidnym tempom. Ako som uz povedal, hru som hral prvykrat, cize som ju nemusel hrat spravne a vacsinu casu som pokukoval do pravidiel. Ale aj napriek drtivej porazke si myslim, ze tato hra je ako soliter obstojna. Hodnoty vysledkov kociek sa dali modifikovat, sem tam mi nizke cifry urobili skrt cez rozpocet. Najvacsi minus vidim v pocte akcii, ktore mozte vykonat. Je tam mnoho moznosti, co urobit pocas svojho kola, no velmi malo akcnych bodov, ktore vam umoznia jednotlive akcie vykonat… Mozno iba mne padali take nemozne cisla. Kazdopadne sa mi hra svojimi hernymi mechanizmami pacila a urcite sa k nej vratim.

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Legendarny kapitan Nemo a jeho futuristicka ponorka Nautilus v doskovej hre od Victory Point Games.

Správci skupiny

Profilový obrázek
Anduin
@anduin

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest