Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Vyhrajte s námi hru Včely: Medové království! Soutěžit můžete zde.

a
Profilový obrázek

Obecná debata o deskových hrách

• Veřejná skupina
  • před 1 týden, 1 dnem
  • 113

• 94

Členové

Zatrolene hry

naposledy aktualizoval Pierre před 1 měsíc, 1 týden
2 hlasy
2 odpovědi

Tento prispevek je vulgarni protoze

Budeme hlasovat o vulgarite prispevku

Pro hlasování se musíš přihlásit.
  • #1 Obsahuje slovo sex - coz je nevhodne slovo, protoze se o nem lide mladsi nez 30 let nesmi dozvedet.
  • #2 Obsahuje slovo nasrany - coz je expresivni vyraz a vhodnejsi je pouzit, ze manzelka bude rozpalena do bela a potecou ji z ust sliny a z oci budou litat blesky, mozna popadne nuz a ty budes muset prekonat rekort v rychlosti na 110m prekazek
  • #3 Obsahuje odkaz na starsiho pana - coz je jasna diskriminace podle veku, ktere je naprosto nepripustna a je zakazana ustavou CR
  • #4 Neumim cist
  • #5 Nerozumim reci Tveho kmene
  • #6 Admin spatril temneho pana z Carcossy a jeho mysl postihlo silenstvi
  • #7 Ten prispevek je cely vulgarni a ty jsi fakt divny, ze to nechapes.
  • Autor
      Pierre
      Účastník
      reputace: 682
      Poutník Divnotou
      Status: Přistěhovalec

Caute,

potreboval bych poradit. Na zatrolenkach nekdo zalozil forum:

Hry pro dva (s manželkou)

Prislo mi dobre tam postnout tento prispevek na odlehceni dnesni trudomyslne situace:

Zkuste Sex

Manzelka je po temer vzdy hre spokojena a hra se ji moc libi. Da se hrat i vicekrat za sebou, ale je to fyzicky narocne, obzvlaste pro starsi muze.
      Da se hrat ve dvou i ve vice hracich po predchozi vzajemne domluve. Da se hrat v posteli i na stole, dokonce i na pracce 🙂 Existuje spousty rozsireni pro tuto hru, ale ne vsechny prijdou kazdemu vkusne ci dobre. Nekteri tvrdi, ze se jedna o nejlevnejsi zabavu, ale kdyz to prepoctes na penize, tak si nejsem jisty.

Jen, kdyz si chces zahrat s nejakou jinou zenou nez s manzelkou, tak pokud na to prijde, tak je hrozne nasrana. Zde je treba zvazit risk vs benefits.

Od adminu mi prislo, ze mam z prispevku odstranit vulgarismy. Kdyz jsem si to precetl, tak me zadny nenapadl. Nevite o co jim jde? Vadi jim slovo sex, nebo byt nasrany nebo starsi pan? Nejak me to hlava nebere. Vytvoril jsem anketu, tak si pojdme zahlasovat.

jofner
      Účastník
      reputace: 1,274
      Hrdý sponzorPoutník DivnotouTvůrce skupin
      Status: Usedlík
      Up
      1
      Down

Jediný vulgarismus je tam „nasrana“, vše ostatní mi přijde korektní, vč. obsahu 🙂 Jinak dobrá hra, hrál jsem to i solo, taky to jde, ale není to taková sranda 😀

Pierre
      Účastník
      reputace: 682
      Poutník Divnotou
      Status: Přistěhovalec
      Up
      0
      Down

Uz jsem premyslel nad tim jak to nahradit – srat spisovne je, ale muzu pouzit vymesovat. To slovo neutralni nadech, takze bych ho zamenil za „navymesovana“ a dat tam jeste vysvetlivku.

Pro jistotu tam vymenim slovo sex = za aktivitu dobrovolneho, ci nedobrovolneho charakteru vedouci ke kopulaci mezi dvema a vice jedinci za ucelem vlastniho nebo ciziho uspokojeni, ktera muze ci nemusi vest k zadoucimu vysledku.

Pro starsiho muze me napadlo zamenit to za – jedinec, majici znaky samciho pohlavi s lidskou DNA, nebo alespon se tak citici, jenz ma za sebou období přechodu mezi dětskou závislostí a relativní nezávislostí a svébytností dospělého, období individ. vývoje, ve kterém dochází k dotváření předpokladů jedince pro jeho reprodukci

Pro jistotu zena – jedinec, majici znaky samiciho pohlavi s lidskou DNA, nebo alespon se tak citici.

Ja myslim, ze admin bude spokojeny 🙂

Musíš být přihlášený, aby ses mohl účastnit diskuze.

Popis

Vybíráte hru a chcete poradit?
Poklábosit o vaší oblíbené mechanice, nebo o něčem co se her týká ale nevíte kam přesně příspěvek zařadit?

Správci skupiny

Profilový obrázek
Akulacz
@akulacz

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest