Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Ostrov koček

 • Veřejná skupina
 • před 2 dny
 • 21

  Příspěvky

 • 11

  Členové

Hodnoceni na konci hry

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Ostrov koček Hodnoceni na konci hry

This topic contains 1 hlas and has 0 odpovědí.
1 hlas
0 odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #7150
   Pierre
   Účastník
   reputace: 647
   Poutník Divnotou
   Status: Přistěhovalec

   Ahoj, mam takovy problem s hodnocenim na konci hry. Vetsinou mam vice nez 100 bodu, zatimco deti a manzelka podstatne mene – o 40-60 bodu, coz je pro ne demotivujici.Timpadem to nechteji moc hrat. Pritom v jinych hrach nam deti zacinaji slapat na paty a manzelka me s klidem porazi – Divukraj, Na kridlech, Agricola atd.

   Muzou za to individualni ukoly, kde vetsinou nasbiram 60-70 bodu, plus nejake body za kocky, coz v dusledku je skore nad 100.Napriklad prazdne sekce jidelny dava hodne bodu, coz pokud je mate zaplnit kockami, tak potrebujete strasne hodne kocek a tudiz ryb pro ne. Prijde mi to takove nevyvazene pro rodinovku – deti nedokazou zkombinovat ukoly, tak aby je dokazali spravne nakombit –  napr. body za 5  kocet dane barvy, ohodnoceni 3 nejvetsi rodiny znova atd.

   Napadlo me zvyhodnit rodiny bodove, ze za 10 kocek byste meli 60 bodu (o 1/2 vice), 9 kocek … 50 bodu, 8 kocek … 41 bodu, 7 kocek … 33 bodu, 6 kocek 26  bodu, 5 kocek … 20 bodu, 4 kocky …15 bodu a 3 kocky … 11 bodu a dale snizit zaporne body za nezaplnene sekce. Za prvni -5, za druhou -4, za treti – 3 atd. Ale stejne se obavam, ze bez snizeni ohodnoceni individualnich ukolu se neobejdem.

    

    

Musíš být přihlášený, aby ses mohl účastnit diskuze.

Popis

Ostrov koček je kompetitivní společenská hra pro 1–4 hráče, v níž budete klást dílky koček do čtvercové sítě a vybírat karty z kolující nabídky. Možnost sledovat různé strategie přinese výzvu i zkušeným hráčům, hra však nabízí také sólovou variantu a zjednodušený režim pro rodinné hraní.

Jste ušlechtilí zachránci prastaré populace divokých koček z jejich domovského ostrova, k němuž míří obávaný arcimág Vegh Černoruký. Každou kočku představuje unikátní dílek. Vy musíte vymyslet, jak jich na loď naložit co nejvíce a pokud možno přitom udržet kočičí rodiny pospolu.
Budete muset své zdroje vynakládat uvážlivě, bedlivě zkoumat ostrov pomocí karet objevů, zachraňovat kočky hledat poklady, přátelit se s mystickým plemenem oshaxů a plnit nejrůznější úkoly. Každý z nich vám může přinést body, stejně jako dobře naložená loď s rodinami pohromadě!

1 – 4 hráčí
90 minut
8+ let

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest