Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Pán Prstenů: Putování po Středozemi

• Veřejná skupina
  • před 1 týden
  • 40

• 48

Členové

Insert

• Autor
      Kubrt
      Správce
      Tvůrce skupinZakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněPoutník DivnotouHrdý sponzor
      Status: Usedlík

Ahoj, nevíte o dobrém insertu, který pojme i rozšíření?

Už základní krabici mám nemile rozbordelenou. 😀

Declon
      Účastník
      Status: Návštěvník
      Up
      0
      Down

HomeMade …. přesný plánek co jsem dělal PDF je na https://boardgamegeek.com/filepage/180672/foam-penovy-insert 🙂 Desky za par korun z Hornbachu a hercules lepidlo. Uvidíme jak teď s rozšířením ….

Přílohy:
      You must be logged in to view attached files.
        Kubrt
        Správce
        Tvůrce skupinZakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněPoutník DivnotouHrdý sponzor
        Status: Usedlík
        Up
        0
        Down

Hodně dobrý! Tohle bych asi nezvládl. 😀 Ale rád bych.. Dej vědět, jak s tím rozšířením!

BTW Teda zírám, jak nám ta zóna funguje, a to ještě není ani otevřená. 😀

Declon
      Účastník
      Status: Návštěvník
      Up
      0
      Down

Ale zvladl .. taky jsem do toho skocil rovnyma nohama (a pak jsem udelal GH insert a to bylo 😉  .. jako barveni … LOTR byl moje prvni paint challenge po 20 letech co jsem kdysi barvil Warrgaming olejovyma Revelkama.

Hlavni vyhoda tohoto typu insertu je, ze to je rovnou setup game, vyndas na stul a mas pripraveno …. nic se nemusi predovnavat, vyndavat a pod …..

Jo a doba .. cca 2-3 hod práce (nepocitam schnuti lepidla) to bylo celkem za 3 dny hotovy.

jofner
      Účastník
      Hrdý sponzor
      Status: Přistěhovalec
      Up
      0
      Down

Tak tohle bych taky potřeboval udělat 😂

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Pán Prstenů: Putování po Středozemi je kooperativní desková hra plná dobrodružství a fantazie pro jednoho až pět hráčů. Spolu s přáteli se vžijete do rolí hrdinných postav z J. R. R. Tolkienova Pána prstenů, budete putovat po Středozemi, čelit mocným protivníkům, činit odvážná rozhodnutí a bojovat proti zlu, které ohrožuje celou zemi.

Díky pohlcující kampani s bohatým rozvětveným příběhem, mnoha vedlejším úkolům a propracovanému systému generování map přináší Putování po Středozemi neustále nová překvapení a vysokou znovuhratelnost. Během vzájemně propojených příběhových scénářů musíte spolupracovat, abyste odhalili tajemství, bojovali proti nepřátelům a ochránili Středozemi před postupující temnotou.

Dobrodružství čeká na ty, kteří jsou dost odvážní, aby ho vyhledali. Shromážděte přátele, sbalte brašny a najděte svůj osud při Putování po Středozemi!

1 – 5 hráčů
14+ věk
60 – 120 minut

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

New Report