Profilový obrázek

Panství hrůzy

 • Veřejná skupina
 • před 3 měsíci, 2 týdnů

Insert od Folded Space – dojmy

Domovská strana Fóra Skupinová fóra Panství hrůzy Insert od Folded Space – dojmy

naposledy aktualizoval Vladislav Kluska před 2 roky
2 hlasy
2 odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #2400
   Vladislav Kluska
   Účastník

   Tak jsem to nevydržel a pořídil si k Panství hrůzy i insert od Folded Space, protože to, jak FFG dodá krabici, je k zblití a akorát se ničí figurky. Tak tu mám k tomu několik postřehů:

   • Mám českou verzi Panství + rozšíření Svatyně soumraku. Insert pojme i další dvě rozšíření, místa je tedy habaděj. To platí i pro Děsivé výpravy, které v češtině brzy vyjdou.
   • Mají to opravdu chytře vymyšlené, že je i místo na návod tak, aby nelítal. Krabice se nadzvedne asi jen o 3 mm, což je úplně v cajku.
   • S tím, že česky ještě nevyšly všechny rozšíření, je v krabici hodně místa, hlavně v rohu, kde jsou mapové dílky. To ale nevadí, protože to, co přijde na ně je přesně v té čtvercové velikosti a tak to tam můžete v pohodě dát.
   • Z figurek si uštípávám podstavce a lepím na průhledné základny – v insertu je spousta místa na podstavce a i na figurky, vše by se tak krásně mělo vejít. Zatím jich mám pár a OK, uvidím, až budu mít takto všechny a snad i další rozšíření.
   • Do části pro karty se vlezou i karty s obaly – je zde dostatek místa.
   • Mezi žetony monster jde krásně listovat a najít to, které zrovna hledáte.

   Takže nějak podrženo, sečteno se investice za cca 600 podle mě vyplatí, vše pěkně sedne do krabice.

   Přílohy:
   You must be logged in to view attached files.
  • #3360
   Alena
   Účastník
   Up
   0
   Down
   ::

   Ahoj, mohu se tě prosím zeptat na pár drobností k tomuto insertu? Vyhlídka jsem si tento insert jako dárek pro bratra, ale protože to bude první insert netuším jestli je nutné opravdu k jeho složení speciální lepidlo, jak je v popisu produktu uváděno, a nebo se to obejde bez něj či s nějakým obyčejným lepidlem? A jak je náročné jeho sestavení pro někoho, kdo něco takového bude dělat poprvé? Předem děkuji za odpověď a i za tvé dojmy. Už jsem je tu plánovala zeptat jestli se do něj vejde i plánované druhé rozšíření a koukám, že už tu o tom píšeš. 👍

   • #3376
    Vladislav Kluska
    Účastník
    Up
    0
    Down
    ::

    Není úplně nutné speciální lepidlo – postačí i Herkules, byť s tím PVA je to lepší 🙂 koupíš ho ale kdekoliv, i ve větším papírnictví, či přímo v obchodě s deskovkama i klidně.

    A co se týče sestavení bych tento insert hodnotil jako lehký – vyloupeš jednotlivé dílky, podle obrázku je nasucho složíš, zjistíš, kam máš nanést lepidlo, rozložíš a pak to dáš do kupy naostro. A většinou jsou to poměrně jednoduché čtyřstěnné krabičky, takže pohoda i pro začátečníka. Třeba takový insert pro Rising Sun mi přišel složitější.

    A jo, rozšíření se tam, česká vejdou všechna, i to plánované 🙂 Místa je tam opravdu hodně.

Musíš být přihlášený, aby ses mohl účastnit diskuze.

Popis

Skupina pro vše týkající se Panství hrůzy a rozšířeních.

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest