Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Panství hrůzy

• Veřejná skupina
  • před 1 měsícem, 3 týdnů
  • 18

• 38

Členové

Insert od Folded Space – dojmy

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Panství hrůzy Insert od Folded Space – dojmy

2 hlasy
2 odpovědi
  • Autor
      Vladislav Kluska
      Správce
      reputace: 1,679
      Zakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněTvůrce skupinPoutník Divnotou
      Status: Usedlík

Tak jsem to nevydržel a pořídil si k Panství hrůzy i insert od Folded Space, protože to, jak FFG dodá krabici, je k zblití a akorát se ničí figurky. Tak tu mám k tomu několik postřehů:

• Mám českou verzi Panství + rozšíření Svatyně soumraku. Insert pojme i další dvě rozšíření, místa je tedy habaděj. To platí i pro Děsivé výpravy, které v češtině brzy vyjdou.
      • Mají to opravdu chytře vymyšlené, že je i místo na návod tak, aby nelítal. Krabice se nadzvedne asi jen o 3 mm, což je úplně v cajku.
      • S tím, že česky ještě nevyšly všechny rozšíření, je v krabici hodně místa, hlavně v rohu, kde jsou mapové dílky. To ale nevadí, protože to, co přijde na ně je přesně v té čtvercové velikosti a tak to tam můžete v pohodě dát.
      • Z figurek si uštípávám podstavce a lepím na průhledné základny – v insertu je spousta místa na podstavce a i na figurky, vše by se tak krásně mělo vejít. Zatím jich mám pár a OK, uvidím, až budu mít takto všechny a snad i další rozšíření.
      • Do části pro karty se vlezou i karty s obaly – je zde dostatek místa.
      • Mezi žetony monster jde krásně listovat a najít to, které zrovna hledáte.

Takže nějak podrženo, sečteno se investice za cca 600 podle mě vyplatí, vše pěkně sedne do krabice.

Přílohy:
      You must be logged in to view attached files.
      Alena
      Účastník
      reputace: 407
      Poutník Divnotou
      Status: Návštěvník
      Up
      0
      Down

Ahoj, mohu se tě prosím zeptat na pár drobností k tomuto insertu? Vyhlídka jsem si tento insert jako dárek pro bratra, ale protože to bude první insert netuším jestli je nutné opravdu k jeho složení speciální lepidlo, jak je v popisu produktu uváděno, a nebo se to obejde bez něj či s nějakým obyčejným lepidlem? A jak je náročné jeho sestavení pro někoho, kdo něco takového bude dělat poprvé? Předem děkuji za odpověď a i za tvé dojmy. Už jsem je tu plánovala zeptat jestli se do něj vejde i plánované druhé rozšíření a koukám, že už tu o tom píšeš. 👍

Vladislav Kluska
        Správce
        reputace: 1,679
        Zakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněTvůrce skupinPoutník Divnotou
        Status: Usedlík
        Up
        0
        Down

Není úplně nutné speciální lepidlo – postačí i Herkules, byť s tím PVA je to lepší 🙂 koupíš ho ale kdekoliv, i ve větším papírnictví, či přímo v obchodě s deskovkama i klidně.

A co se týče sestavení bych tento insert hodnotil jako lehký – vyloupeš jednotlivé dílky, podle obrázku je nasucho složíš, zjistíš, kam máš nanést lepidlo, rozložíš a pak to dáš do kupy naostro. A většinou jsou to poměrně jednoduché čtyřstěnné krabičky, takže pohoda i pro začátečníka. Třeba takový insert pro Rising Sun mi přišel složitější.

A jo, rozšíření se tam, česká vejdou všechna, i to plánované 🙂 Místa je tam opravdu hodně.

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Skupina pro vše týkající se Panství hrůzy a rozšířeních.

Správci skupiny

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest