Profilový obrázek

Pax Emancipation

 • Veřejná skupina
 • před 3 měsíci, 1 týden
 • Mám za sebou další dvě sólo hry, pravidla mi už konečně nedělají takový problém a snad už se začíná i dařit strategie. Zatím jsem tedy nevyhrál ani jednou 😀 Ale včera už jsem k tomu měl velmi blízko, za parlament a filantropy jsem se dostal na remízu pirátů a červených agentů a pouze dvě překážky my scházely na splnění podmínky filantropů. Přes…Zobrazit více

 • Tak mám za sebou první sólo hru za Parlament a Filantropy. Hrál jsem se všemi pravidly. Skončil jsem na 57 bodech, ale o tři překážky jsem nezabránil kontraosvícenství 🙁 Je to totální nářez. Určitě jsem udělal několik chyb a na pár věcí zapomněl. Podařila se mi revoluce v Evropě, Americe, Japonsku a Osmanké říši.
  Atmosféra hry by se dala krá…Zobrazit více

 • Doky za super shrnuti a uvod jak pristoupit k tomuhle Paxu. Taky diky za vysvetleni a zahrani v Porici. Uz je doma a jsem zvedav jak nam to pujde 🙂 Vypada to, ze v cestine bude i malinko snazsi se orientovat. Uz se nemohu dockat prvnich her!

 • Nemusíme si tu mazat med kolem huby, Pax Emancipation je složitá hra, ovšem její naučení nemusí být nijak útrpné, pokud jsou hráči  jen trochu trpěliví a nechtějí všechno a hned.

  1. Začněte sólo variantou. Napoprvé si k Pax Emancipation sednete sami stejně jako k jakékoli jiné hře, kterou se chcete naučit. Prostě si budete doma v ústraní tahat…

  Zobrazit více

Popis

Celosvětový boj za svobodu v podání Phila Eklunda.

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Cloudy
@cloudy

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest