Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Podcasty

• Veřejná skupina
  • před 3 týdnů, 3 dny
  • 18

• 15

Členové

Podcasty CZ

naposledy aktualizoval Kepka před 1 měsíc, 2 týdny
4 hlasy
11 odpovědí
  • Autor
      Kepka
      Účastník
      reputace: 221
      Status: Návštěvník

Koho posloucháte vy? A kde nejčastěji?
      Vykopávám:
      Nejvíc a nejraději poslouchám v autě při řízení.
      Z klasických podcastů mám ráda Deskoherní inkvizice kde je s těma moravákama fakt prdel (hodně se mi stává, že se něčemu smějou a já se musím smát tomu jak se tam chlámaj.. takovej ten nakažlivej smích).  Jediný co mi vadí je, že jim je někdy blbě rozumět (vadí mi to u názvu hry) a starší díly jsou peklo, tam je srozumitelně slyšet každé 2 slovo a navíc to točili někde v sudu nebo co… A taky by mohli ztlumit tu znělku. A teď zase klady. Dobrý témata, různý názory, různorodost hráčů .Je vtipný jak občas dělají hudební úvod k tématu. Je hodně možností, kde si je poslechnout (Spotify, Ceskepodcasty.cz, soundcloud, atd…)
      Dál znám Rohatá kostka, která je hlavně o o světě Warhammer. Takže většinou nemám páru o čem to mluví 😀 Naštěstí sem tam i něco pro nezasvěcence. Taky hodně možnosí, kde si poslechnout.
      Dohráno!Kostky jsou vrženy  mi přijdou podobné- hlavně o historických hrách a detailních rozborech daných her.  Zase primárně pro danou skupinu, ale dá se sem tam něco vyzobnout ( a člověk se něco dozví o historii) takže taky proč ne.

Nejčastěji si ale podcasty dělám sama- stahuju si je z Youtube (video to mp3 a už to jede). Nejlepší je za mě Deskofobie, Bartyx občas JOUOB a samozřejmě Kubrt 😀

• Téma bylo upraveno před 1 měsíc, 3 týdny uživatelem Kepka.
      • Téma bylo upraveno před 1 měsíc, 2 týdny uživatelem Kepka.
      Tomáš Marek
      Účastník
      reputace: 360
      Poutník Divnotou
      Up
      0
      Down

Bohužel jich není mnoho 😀

Kepka
        Účastník
        Up
        0
        Down

To není, a těch obecných (nezaměřených na jedno téma)  jako šafránu

Zdeno
      Účastník
      reputace: 164
      Up
      0
      Down

Já  poslouchám: Kostky jsou vrženy, deskoherní inkvizici a dohráno.

Zdeno
      Účastník
      reputace: 164
      Up
      0
      Down

Skoro vůbec nehraji válečné hry , ale rád je poslouchám na podcastu ,to jejich nadšení pro war hry, až se to přeneslo i na mně a koupil si studenou válku, která je opravdu dobrá  hra a předobjednal pax pamir.

Kepka
        Účastník
        Up
        0
        Down

Jo, máš pravdu, hezky se to poslouchá. Pax Pamir má vyjít v říjnu, tak si ještě počkám na recenze… Studená válka je super!

Peter Prince
      Účastník
      reputace: 161
      Up
      0
      Down

🙂 Ono jich u nás asi víc není. Ještě občas BoardGameClub.

Takže bych si tipnul, že posloucháme všichni to samé, jen s různou mírou pozornosti.

U mne podle zájmu a radosti z nového dílu:

Kostky jsou vrženy, Dohráno, Deskoherní inkvizice, Rohatá kostka, BoardgameClub

Kepka
        Účastník
        Up
        0
        Down

BGC neznám, díky za tip!

Tomáš Marek
      Účastník
      Poutník Divnotou
      Up
      0
      Down

Chci se zeptat,  uvítali byste více podcastů? Případně s jakým zaměřením?

Kepka
        Účastník
        Up
        0
        Down

Ano! Taky bych ráda nějaký women’s talk.

Myslím, že všeobecně jsou oblíbené TOPy (tam si prostě každý najde něco, ale chápu, že je neustále vymýšlet je náročné )
        U vás by mohlo být dobré  pustit za mikrofon vaše ženy, co říkají na to vaše hraní, co s váma hrajou a tak… Prostě o vás bez vás 😀  Pak třebaaaa- hry co vás štvou a stejně je hrajete. Hry, při kterých se člověk nejvíc hádá. Originální hry. Hry co nehrát s přemýšlečem. Jaké hry vám daly při učení zabrat? Hry co nehrát s manželkou. Oblíbené hry které se vám už přehrály. Staré hry co si rádi zahrajete. Hry co nenaplnily vaše očekávání. Nejvíce přehajpované hry. Vykrádačky. Revoluční hry, které přinesly něco nového. Jak by vypadala vaše ideální hra? Něco o vašich sbírkách (jaká hra byla první/ poslední , nejdražší, největší, …). Co by jste rádi hráli, ale nemáte na to čas (nebo do toho nechcete investovat)

A když už jsem se tak rozjela 🙂 tak TOP farmaření, válka, vesmír, At, Euro, solo, pro 2, 5, a více lídí. Do 500,- 1000,- . Párty hry, pro nováčky, hry jazykově nezávislé, …

Tomáš Marek
          Účastník
          Poutník Divnotou
          Up
          0
          Down

Ty jo, díky za náměty. Některé jsme už v určité formě měli (Top 5 her starších než Dan (1994), Top 5 největších zklamání, Hry pro dva…) , ale můžeme obměnit složení. Je to jedna z věcí nad kterou uvažujeme.

Pokud jde o ženy. My jsme teď rádi za Kristýnu, která se do toho pustila s námi a je to velmi zkušená hráčka (publikuje recenze na doupe.cz, pokud by byl zájem od další ženskou recenzentku)

Kepka
            Účastník
            Up
            0
            Down

Jo Kristýna je super!

Obměnit složení je dobrý nápad- dá se využít toho, že je vás tolik 😉 A navíc při počtu vycházejících her se dají delat top každý půlrok (to přeháním, ale prostě sem tam nějakou topovku zopáknout) + tam bude už lepší zvuková kvalita, než u těch starých dílů.

Jo a ještě jsem zapomněla na rozhovory- ty vám jdou, tak bych je klidně rozjela

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Podcasty a vše kolem nich

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kepka
@stepanka

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon