Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Podmořská města

• Veřejná skupina
  • před 1 týden, 1 dnem
  • 4

• 21

Členové

Pocit, ze hra se hraje sama

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Podmořská města Pocit, ze hra se hraje sama

This topic contains 1 hlas and has 0 odpovědí.
1 hlas
0 odpovědí
  • Autor
      Pierre
      Účastník
      reputace: 384
      Poutník Divnotou
      Status: Návštěvník

Ahoj, mam odehrano s rodinou tak 5 her. Pri druhe hre jsme mel pres 100 bodu a pri treti pres 120. Ctvrta 100 (hrano ve 4, tak jsme si dost vyzirali akce.) a zase pres 100. Opravdu si nemyslim, ze bych hre nejak zvlast rozumel nebo ji ovladal, ale mam pocit, ze se to tak nejak hraje samo a clovek ani nepotrebuje nejak pocitat a za vsechno jsou body, zatimco v Agricole mam pocit, ze porad nestiham a vsechno se musi propocitat, tady pohodicka. Jaky mate Vy zkusenosti se hrou? Proste mi to prijde cudne.

A jeste jedna vec mi prijde zvlastni – at delam co delam, vzdy mam za chvilku (napr za 2 kola) stejne barvy karet v ruce, a to i presto, ze na zacatku beru 3 ruzne barvy a chodim na ruzne barevne akce, aby se mi to nestavalo a opravdu promicham poctive balik karet.

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Budovatelská eurohra se skvělými mechanismy a velice pěknou grafikou. Momentálně jedna z nejlepších euroher.

Správci skupiny

Profilový obrázek
BoardGamePeak
@boardgamepeak

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon