Profilový obrázek

Praga Caput Regni

• Veřejná skupina
  • před 4 dny, 6 hodinami
  • 46

• 53

Členové

Prapodivne chovani hry – je rozbita?

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Praga Caput Regni Prapodivne chovani hry – je rozbita?

naposledy aktualizoval Pierre před 4 týdny, 1 den
1 hlas
1 odpověď
  • Autor
      Pierre
      Účastník
      reputace: 1,171
      Poutník DivnotouTvůrce skupin
      Status: Usedlík

Ahoj, dnes jsme hrali s detmi nasi druhou hru. Vyhral muj syn 10 let (fakt sikulka) se 134 body, ja byl druhy se 123. Ja jsem dosel na vrchol katedraly, mel jsem bonusove body za katedralu na urovni 2, postavil jsem Karluv most a mel jsem 6 hradeb, bonus za hradby, 1 pecet, na max upgradovany dul na kameny a jeste jsem zvitezil ve vlivu na namesti – celkove 6 akci navic.
      Syn dosel pouze na Karluv most, stejne jako ja, nestavel hradby, nestavel katedralu, nemel v nich vlivove body, nestavel namesti – postavil stejne budov jako ja a dodatecnou akci mel 1 nebo 2.

Jak vyhral? No tim, ze nic nedelal. Vyupgradoval oboje doly na max. a dosel na max. Karlove universite a technologie – 24 bodu, ziskal 2 pecete – 27+6 bodu (protoze nic nestavel, tak mel oboje suroviny na 9), za vajicka – ktere mu zbyly, protoze nic nestavel, body za zlaty dilek mostu – za vyupgradovane doly 8+ nacicmal behem hry 60 bodu.Fakt sikulka.

Neuveritelne, co? Tak nevim, myslel jsem, ze hra ma byt o staveni Prahy, ale nevim, ted z toho mi vyplyva, ze nejlepsi strategie je nic nedelat 😉 a projit se ke Karlovu mostu. Asi to uplne nebyl autoruv zamer, co myslite?

Pierre
      Účastník
      reputace: 1,171
      Poutník DivnotouTvůrce skupin
      Status: Usedlík
      Up
      0
      Down

Ahoj, je tady nejaky zkusenejsi hrac Prahy, ktery by poradil co s tim?

Štítky tématu

Musíš být přihlášený, aby ses mohl účastnit diskuze.

Popis

Hra o budování a rozvoji Prahy ve 14. století za vlády Karla IV. Vstup a obohať tuto skupinu svými dojmy, postřehy či jinými informacemi ohledně této hry!

Správci skupiny

Profilový obrázek
Luka
@luka77

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest