Profilový obrázek

Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově

 • Veřejná skupina
 • před 2 měsíci, 2 týdnů
 • Pro ukázku insert od Folded Space v cz krabici. (Jak ušetří čas ještě nevím, ale byla to hlavní motivace k pořízení mého prvního insertu)

  5
  1 komentář
  • Tak první test insertu. Příprava 8 minut, úklid 10. Samotné hraní v solu první scénář hodina.

   Dřívější setup a úklid nemám změřený, ale pocitově to byl dvojnásobek. Za sebe můžu doporučit i do české krabice.

 • Přátelé. Jaké je to rozšíření pro tuto hru “Záhada ztraceného města”? Stojí to za to?

  A nevíte proč je v CZ toto druhé rozšíření, ale první ne?

  Díky

  2 komentáře
  • Protože česká verze Robinsona od @albi vyšla relativně dlouho po vydání verze anglické. Práva měl čas u sebe Z-man a pak se vracela Portalu až třeba po 3-4 letech. V té době už bylo první rozšíření na světě. Takže v době vydání české verze už bylo nějakou dobu venku. Byla ještě v té době jiná doba a rozšíření se obecně moc nelokalizov…Zobrazit více

  • Mně se základ líbí mnohem víc než rozšíření. Odehrál jsem ho sólo a scénáře mi přišly hodně nevyrovnané a pravidla měla fakt hodně děr. Myslím, že pro každý scénář jsem musel něco dohledávat. Asi bych si ho nekupoval. Za mě to bylo spíše zklamání. Některé fanouškovské scénáře do základu mi připadají mnohem lepší.

 • #tematydne

  Tento týden tu bude určitě mnoho spíše snazších her, malých karetek a podobně. Já chtěl vybrat větší hru, kterou si já i nováčci z řad nehráčů vždy užijeme. 🙂 Za mě je ideální příklad Robinson. Proč? Protože v této hře všechny “hráčské” obtíže může požrat jeden hráč – typicky já. Vedení hry, pravidla apod. Samotná hra je pak o roz…Zobrazit více

  1
  1 komentář
Popis

Dokážete zvládnout výzvy a dokonale spolupracovat? To zjistíte, jakmile se ponoříte do neskutečně napínavého a dobrodružného příběhu strategické hry Robinson Crusoe. Prožijte osm scénářů, v nichž se skrývají zrádné nástrahy a překážky. Sežeňte dřevo, stavte úkryty, vyrábějte si provizorní nástroje, vypořádejte se s erupcí strašlivého vulkánu, zkrátka přežijte!

Pro 1 až 4 hráče
Od 12 let
Na 120 minut

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest