Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Sanctum

 • Veřejná skupina
 • před 3 týdnů,
 • 11

  Příspěvky

 • 14

  Členové

Finální souboj s bossem

Co je Deskozóna? Fóra Skupinová fóra Sanctum Finální souboj s bossem

naposledy aktualizoval Zett před 3 týdny,
3 hlasy
3 odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #3458
   emil0
   Účastník
   Status: Návštěvník

   Jaký máte názor na finální souboj s bossem? Pro mě ten konec naprosto zabíjí celou hru. Přechod na „solo“ hru (chápu, že už předtím nespolupracujete ale vzájemně na sebe máte vliv), kdy každý bojuje se svými kartami (se svým bossem) a skutečně je to řešeno jen „průchodem“ přes karty, které mám před sebou. Je to jediná věc, která mě naprosto odrazuje od koupi hry. Jinak mi vše příjde strašně chytré, vynalézavé (hlavně to odemykání nových vlastností/schopností).

  • #4439
   Vladislav Kluska
   Správce
   Zakladatel – jeden z prvních uživatelů na Zóně
   Status: Usedlík
   Up
   0
   Down

   Mně to přišlo jako naprosté WTF a zabití hry. Zničeho nic střih a změna v nudné cosi. První část mě bavila, druhá natolik odradila, že jsem dal od hr ruce pryč.

   • #4457
    emil0
    Účastník
    Status: Návštěvník
    Up
    0
    Down

    Jsem rád, že nejsem sám co má podobný či stejný názor.

  • #4462
   Zett
   Účastník
   Status: Cizinec
   Up
   0
   Down

   Když jsem to hrál s některýma lidma poprvé, tak je hodně zaskočil fakt, že vlastně na bosse potřebuješ co nejvíce brnění a není tam ani moc různých možností jak ho zabít. Pokud nováček jel celou hru na to, že všechny potvory 100% zabil předtím, než mu daly jediné zranění, tak pak u bosse stejně chcipl v druhem kole.

   I přes to jsem si teda tu hru koupil a občas ji hraju s lidma, docela s úspěchem. Určitě by to mohlo být udělané lépe a je to nejslabší článek, ale nepřije mi to natolik závažné, aby to zdiskreditovalo celou hru 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Pýcha, touha po moci nebo jen rozmar? Těžko říct co vedlo k otevření sarkofágu. Kroniky udávají jen to, že k němu došlo. Otevření vypustilo zpět na náš svět prastaré démony. Jejich spalující nenávist a krvavá zběsilost rozsévá zkázu po celé zemi. Mnoho statečných už padlo při pokusu je zastavit a přece povstali noví hrdinové, kteří jdou rozsévat zkázu mezi hordu nezemských bestií.

Správci skupiny

Profilový obrázek
DrSney
@drsney

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

New Report

Close