Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Small World of Warcraft

• Veřejná skupina
  • před 1 měsícem
  • 28

• 37

Členové

Recenze – Boj o každý milimetr, který díky licenci prošel evolucí

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Small World of Warcraft Recenze – Boj o každý milimetr, který díky licenci prošel evolucí

This topic contains 1 hlas and has 0 odpovědí.
1 hlas
0 odpovědí
  • Autor
      Kubrt
      Správce
      reputace: 2,788
      Tvůrce skupinZakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněPoutník DivnotouHrdý sponzor
      Status: Usedlík

Horda proti Alianci. To je téma nové inkarnace hry Small World. Nabízí hra Small World of Warcraft oproti svému vzoru nějaké inovace, nebo jen líbivý přebal? A jak hru poznamenala licenční omezení v překladu?

Hodnocení:

Mám radost, že hra Small World of Warcraft není pouhým reskinem hry z roku 2009. Změn není nějak zásadně moc, ale hře prospěly. Navíc téma nepůsobí naroubovaně a hře sedí. Dostáváte tak kompetitivní hru s hromadou interakce, kde se budete přetahovat o každou píď. Mnoho kombinací ras a schopností dávají ohromné strategické možnosti a i řada map dodává další level již tak veliké znovuhratelnosti.

Pro mě je kaňkou to, že z licenčních důvodů nejsou přeloženy některé texty – názvy ras (i např. rasa Humans), názvy míst a artefaktů. Kombinace Horalové Humans zní prostě divně. Na hru to efekt nemá, důvody znám, ale ty mi jako hráči mohou být fuk. Prostě bych to radši celé česky. Třeba si to někdo z Blizzardu přečte a změním svět!

Verdikt: 80 %

#SmallWorldofWarcraft #Blackfire #WorldofWarcraft

Štítky tématu

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Skupina k deskové hře Small World of Warcraft. Ptejte se na cokoliv co vás zajímá.

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrtov

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest