Profilový obrázek

Space Race

  • Veřejná skupina
  • před 10 měsíců

Space Race

Domovská strana Fóra Skupinová fóra Space Race

0 topics
  • Nebylo nalezeno žádné téma.

Musíš být přihlášený pro vytváření nových témat.

Popis

Během Studené války jsme se dívali k nebesům a viděli je jako další bojiště. A pak se nevyhnutelné stalo skutečností a přišla éra Vesmírného závodu. Budete vy tím prvním, komu se podaří dosáhnout toho, čeho ještě nebyl schopen žádný člověk?

Ve hře Space Race se ujímáte role ředitele vesmírné agentury, a vaším úkolem nebude nic menšího, než se vydat tam, kam se dosud nikdo nevydal. Svoji agenturu vylepšujete koupí různých karet (inženýři, technologie, vesmírné programy) ze společné nabídky.

Herní systém Space Race: The Board Game se točí kolem výstavby mechanismů a hledání synergie různých schopností. Žádná strategie vám nezaručuje vítězství. Musíte čelit neustálým změnám, ale i soupeřům, kteří se vás pokoušejí o vaše úspěchy připravit. Hraje se na 7 kol. V každém kole si vezmete nové karty, kterými zlepšujete svou agenturu a zároveň aktivujete schopnosti karet, které již máte. Na začátku každého kola hráči společně vybírají, které schopnosti bude možné v daném kole použít. Abyste dosáhli úspěchu, budete muset dobře taktizovat… Hráč, který vyvine svoji organizaci nejlépe, postaví nejvýkonnější laboratoř a dosáhne největších pokroků vítězí.

Pro 1 až 5 hráčů
Od 14 let
Na 60 až 90 minut

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest