Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Spirit Island

• Veřejná skupina
  • právě teď
  • 35

• 47

Členové

Nejoblíbenější spirit ze základních 8?

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Spirit Island Nejoblíbenější spirit ze základních 8?

naposledy aktualizoval Zagi20 před 1 měsíc, 3 týdny
4 hlasy
3 odpovědi

Nejoblíbenější spirit ze základních 8?

You must be logged in to participate.
  • A Spread of Rampant Green
  • Bringer of Dreams and Nightmares
  • Lightning's Swift Strike
  • Ocean's Hungry Grasp
  • River Surges in Sunlight
  • Shadows Flicker Like Flame
  • Thunderspeaker
  • Vital Strength of the Earth
  • Autor
      Houp
      Účastník
      Status: Návštěvník

Za jakého spirita hrajete nejraději? Máte raději „low complexity“ spirity, nebo naopak „high complexity“.

Za sebe je super pocit topit lidi, když hrajete za Ocean’s Hungry Grasp. Případně naopak hra za Lightning’s Swift Strike, když člověk nechce přemýšlet o slow fázi spiritů.

Isek
      Účastník
      Hrdý sponzor
      Up
      0
      Down

Ze základních Spiritů jsou nejoblíbenější dvě dvojice: Lightning + Rampart a River + Ocean.

Deskhoherní Koutek
      Účastník
      Up
      0
      Down

Ze základních Lightning’s Swift Strike – hrál jsem za něj svou první hru a hned mi padl do chuti

Zagi20
      Účastník
      Up
      0
      Down

Sice ještě nemám vyzkoušené úplně všechny (chybí mi myslím jen Bringer of dreams and nightmares) ale zatím nejlépe se mi hrálo za Thunderspeaker a River surges at sunlight

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

„Osadníci z Katanu“ naruby. V této vynikající kooperativní hře se každý hráč ujme role jednoho živlu/ducha a s pomocí jeho sil brání ostrov před kolonizátory. Je libo spláchnout města do moře? Zasáhnout kolonizátory blesky? Či jen je nenechat v klidu spát? V základu na vás čeká 8 rozdílných duchů, 3 rozdílné národy, proti kterým bojujete, či několik scénářů, jež mění základní mechaniky hry. Přemíra znovuhratelnosti zaručena. A i přesto nezůstanete u základní hry a s 2 rozšířeními a promy se nyní můžete dostat na 24 různých duchů.

Správci skupiny

Profilový obrázek
Houp
@spirit

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon