Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Spirit Island

• Veřejná skupina
  • před 1 dnem, 6 hodinami
  • 34

• 46

Členové

Překlad

naposledy aktualizoval Fall87 před 1 týden,
3 hlasy
6 odpovědí
  • Autor
      AlesCZE
      Účastník
      Tvůrce skupin
      Status: Přistěhovalec

Čau, pro snadnější plynutí hry jsem udělal amatérský překlad Minor + Major karet ze základní hry… Připomínky k překladu jsou vítány. V případě nějaké chyby aktualizuji :-).

AlesCZE
      Účastník
      Tvůrce skupin
      Up
      2
      Down

Zde jsou překlady 🙂

Přílohy:
      You must be logged in to view attached files.
      Vladislav Kluska
      Správce
      Zakladatel – jeden z prvních uživatelů na Zóně
      Status: Usedlík
      Up
      1
      Down

A už máme opraveno, po kliknutí se normálně zobrazí PDF. Díky! 🙂

AlesCZE
      Účastník
      Tvůrce skupin
      Up
      0
      Down

Ještě dodám – že v překladu používám slovo „bahno“ v originále „blight“ – ačkoli by měl být překlad jiný, požívám to protože mi tento žeton bahno připomíná. Taktéž pokud je na kartě efekt který se spouští pokud zahrajete určité živly – je to označeno „Pokud máš:“

Fall87
      Účastník
      Status: Návštěvník
      Up
      0
      Down

Ahoj, mně nesedí překlad explorer = voják jako Blight bahno zajímavý nápad, já tomu zase říkám špína a taky je to špatně 😀

Fall87
      Účastník
      Status: Návštěvník
      Up
      0
      Down

Dissolve the Bonds of Kinship = bonds tady budou pouta a ne dluhopisy, jestli chceš, můžu to projet pořádně, ale ted je pozdě a už se mi nechce, kdyžtak napiš

Vladislav Kluska
      Správce
      Zakladatel – jeden z prvních uživatelů na Zóně
      Status: Usedlík
      Up
      0
      Down

Koukám k nám do administrace a soubor je nahraný, dá se i stáhnout – stačí na něj pravým kliknout a dát uložit soubor jako. Takže s tímto problém není 🙂 Jen vyřeším, aby se stránka nesnažila otevírat zobrazení obrázku, pač to nemá smysl. Díky! 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

„Osadníci z Katanu“ naruby. V této vynikající kooperativní hře se každý hráč ujme role jednoho živlu/ducha a s pomocí jeho sil brání ostrov před kolonizátory. Je libo spláchnout města do moře? Zasáhnout kolonizátory blesky? Či jen je nenechat v klidu spát? V základu na vás čeká 8 rozdílných duchů, 3 rozdílné národy, proti kterým bojujete, či několik scénářů, jež mění základní mechaniky hry. Přemíra znovuhratelnosti zaručena. A i přesto nezůstanete u základní hry a s 2 rozšířeními a promy se nyní můžete dostat na 24 různých duchů.

Správci skupiny

Profilový obrázek
Houp
@spirit

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

New Report

Close