Profilový obrázek

Star Wars Imperial Assault

  • Veřejná skupina
  • před 1 rok, 6 měsíců

Star Wars Imperial Assault

Domovská strana Fóra Skupinová fóra Star Wars Imperial Assault

0 topics
  • Nebylo nalezeno žádné téma.

Musíš být přihlášený pro vytváření nových témat.

Popis

Star Wars: Imperial Assault je strategická desková hra pro 2 – 5 hráčů. Ocitnete se uprostřed bojů galaktické občanské války mezi Rebely a Impériem krátce po zničení Hvězdy smrti u Yavinu 4.

V kampani, kde se v průběhu epického příběhu jeden hráč promění ve velitele Galaktického Impéria se zdánlivě nevyčerpatelnými zásobami jednotek a zdrojů, který ohrožuje existenci celé Rebélie. Ostatní (až) čtyři hráči se stávají hrdiny Rebélie, elitními aliančními agenty pracujícími v utajení, kteří se snaží podkopat plány Impéria a získat zpět převahu v bojích za svobodu. Bez ohledu na volbu strany hráči po celou dobu hry získávají zkušenosti, zvyšují své dovednosti a znalosti a jejich postavy se tak mohou vyvíjet podle toho, jakým směrem se příběh hry ubírá.

Druhou možností hry je taktický boj pro dva hráče, kde proti sobě stanete s týmy zásahových jednotek Rebelů, Imperálů nebo žoldáků. Posbíráte si vlastní úderný tým a Vaším úkolem bude pomocí Vámi postaveného balíku karet splnit cíl konkrétní mise. To může být téměř cokoliv – od získání citlivých dat z deaktivovaného robota, přes krádež luxusního zboží společně s Chewbaccou až po útěk před Bounty Hunterem, který už se těší na odměnu za vaši hlavu. A pokud se navíc rozhodnete najít dlouho ztracený holocron nebo pomoci Luku Skywalkerovi utéct z imperiální základny, vždy vás bude čekat nové a nebezpečné dobrodružství!

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Okrasný ředitel
@denemark-ivogmail-com

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest