Profilový obrázek

Star Wars: Rebelie

  • Veřejná skupina
  • před 4 měsíci, 2 týdnů

Star Wars: Rebelie

Domovská strana Fóra Skupinová fóra Star Wars: Rebelie

naposledy aktualizoval Deathmers před 2 roky.
2 témata
3 odpovědi

Musíš být přihlášený pro vytváření nových témat.

Popis

Ve hře Star Wars: Rebelie se opět střetávají dvě znepřátelené strany – Rebelové a Galaktické impérium. Ideální počet hráčů jsou tedy dva. Pokud vás bude víc, musí hráči na vítězství spolupracovat. Cílem Impéria je najít a vyhladit tajnou rebelskou základnu. Rebelové se snaží zasazovat Impériu údery prostřednictvím plnění svých cílů. Tím se Impériu snižují čas potřebný na nalezení a vyhlazení základny. Pokud odpor vydrží dostatečně dlouho, zvítězí.

Abys dosáhl konečného vítězství, budeš potřebovat více než jen mohutné válečné zbraně. Budeš potřebovat hrdiny. Tyto věhlasné postavy se mohou v tajných misích pokusit pomoci tvé věci nebo oslabit nepřítele. Pošli Luka Skywalkera na Dagobah, aby získal výcvik rytíře Jedi, nebo nech Dartha Vadera nastražit past, která zmrazí Hana Sola do karbonitu! Rozdrtí Impérium rebelii jediným rychlým úderem? Jen ty můžeš rozhodnout o osudu galaxie!

Star Wars: Rebelie je epická hra s hromadou miniatur jednotek pěchoty i vesmírných lodí, najdete zde také karty známých hrdinů obou stran.

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Tom Bombadil
@ric007

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest