Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Star Wars: Rebelie

• Veřejná skupina
  • před 2 týdnů
  • 11

• 28

Členové

Rozšíření

naposledy aktualizoval Deathmers před 1 měsíc, 1 týden
3 hlasy
3 odpovědi
  • Autor
      ThomasG
      Účastník
      Poutník Divnotou
      Status: Návštěvník

Ahoj lidi,

chtěl jsem se zeptat, zda má smysl kupovat k této hře rozšíření – Rise of the Empire. Četl jsem něco o “ vylepšení “ bojového systému, ale když jsem to četl podrobněji, tak úplně nevím zda je tomu opravdu tak. Samozřejmě další karty a jednotky navíc bych uvítal. Tak mi jde o to, jestli s tím máte někdo osobní zkušenost.

Dále mě trochu mrzí, že není v češtině. Základní hru v češtině mám ( díky aukci a tomu, že nemám se ženou společný účet ),  tak jsem chtěl aby to bylo komplet. Zkrátka, vyplatí se, pokud hru dostaneme na stůl jednou do 3 měsíců ? Díky za případné komenty.

Deathmers
      Účastník
      Poutník Divnotou
      Up
      0
      Down

Nové karty úkolů jsou super, nové jednotky taky, ale zrovna ten přepracovaný bojový systém nám nikdy nepřirostl k srdci a tak jsme jej přestali hrát…

Katcher
      Účastník
      Poutník Divnotou
      Up
      0
      Down

Jaké tam jsou změny? Ten soubojový systém mi přišel kind-of-OK na hru podobného formátu…

Deathmers
      Účastník
      Poutník Divnotou
      Up
      0
      Down

V rozšíření je nový balíček karet navázaných na konkrétní jednotky. Ty si z nich vybereš jednu, která nějak ovlivní ten celý souboj. Třeba je tam karta, která mění iniciativu a tudíž pořadí hráčů.

Celkově se iniciativa v rozšíření hodně řeší, kvůli tomu, kdy si můžeš léčit přidělené zásahy.

Díky tomu může i menší flotila vyhrát nad o dost větší armádou soupeře, ačkoliv by v základní verzi neměla téměř žádnou šanci.

Štítky tématu

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Ve hře Star Wars: Rebelie se opět střetávají dvě znepřátelené strany – Rebelové a Galaktické impérium. Ideální počet hráčů jsou tedy dva. Pokud vás bude víc, musí hráči na vítězství spolupracovat. Cílem Impéria je najít a vyhladit tajnou rebelskou základnu. Rebelové se snaží zasazovat Impériu údery prostřednictvím plnění svých cílů. Tím se Impériu snižují čas potřebný na nalezení a vyhlazení základny. Pokud odpor vydrží dostatečně dlouho, zvítězí.

Abys dosáhl konečného vítězství, budeš potřebovat více než jen mohutné válečné zbraně. Budeš potřebovat hrdiny. Tyto věhlasné postavy se mohou v tajných misích pokusit pomoci tvé věci nebo oslabit nepřítele. Pošli Luka Skywalkera na Dagobah, aby získal výcvik rytíře Jedi, nebo nech Dartha Vadera nastražit past, která zmrazí Hana Sola do karbonitu! Rozdrtí Impérium rebelii jediným rychlým úderem? Jen ty můžeš rozhodnout o osudu galaxie!

Star Wars: Rebelie je epická hra s hromadou miniatur jednotek pěchoty i vesmírných lodí, najdete zde také karty známých hrdinů obou stran.

Správci skupiny

Profilový obrázek
Tom Bombadil
@ric007

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon