Profilový obrázek

Stars of Akarios

 • Veřejná skupina
 • před 4 týdnů, 1 dnem
 • Po první spíše výcvikové misi pokračujeme další akci. Tyhle Roninové už takový zelenáči nejsou…

  Stále je možnost navrhovat jména lodí, pilotů a hlavně skvadry. Navíc je před námi další velké rozhodnutí. Pomůžeme civilistům, budeme se bít o planetu, nebo se vydáme na ústup?

  Zobrazit více

  2
  1 komentář
 • Zahájíme další solitérní hraní a opět hry, která není v našich krajích příliš profláklá. Třeba to změníme. Vítejte ve světě hry Stars of Akarios! Při troše štěstí tento Let’s Play neskončí u dvou dílů. Záleží na vás a na tom, zda bude zájem.

  A prosím i zde o návrhy jmen pilotů, lodí a hlavně celé letky. 🙂

  Zobrazit více

  7
  2 komentáře
  • Díky za parádní video, ta hra vypadá skvěle! Jsem zvědav co na ní budeš říkat po zahrání více scénářů. Milujeme Gloomhaven a vidím tam několik paralel, tedy kromě úplně jiného centrálního mechanismu s dice placement (ale i ten se nám líbí). Škoda jen, že se o takových hrách dozvím vždy až když nejsou k sehnání 😀 Nebo alespoň k sehnání za rozumné…Zobrazit více

   • Další už se střihá. Pak bude menší pauza, než natočím třeba další dvě mise. 🙂

 • Po hodně dlouhé době jsem se vrhl na barvení figurek. 🙂 Přeci nebudu točit Let’s Play s nenamalovanými! 😀 Ještě to bude ale chvilku trvat…

 • Tak jsem Stars of Akarios hned rozbalil a sestřihal unboxing. Já jsem nadšen a natěšen na hru. 🙂

  5
  2 komentáře
Popis

Stars of Akarios je kooperativní kampaňová hra pro 1-4 hráče s příběhem, která se odehrává v galaxii Akarios. V průběhu hry Stars of Akarios budete bojovat v epických vesmírných bitvách, vylepšovat svou loď a prozkoumávat okraje vesmíru.

Stars of Akarios stojí na 4 základních pilířích hry: Vesmírné boje, průzkum světa, průzkum vesmíru a postup hráče. Každý z pilířů funguje společně a vytváří jednotný a epický zážitek ze sci-fi deskové hry.

Vesmírný boj
Vy a vaši spolubojovníci z řad kadetů jste těsně před dokončením pilotního výcviku v institutu Akarios, když na vaši domovskou planetu Medellia zaútočí neznámý nepřítel. Musíte se bránit s válečným hrdinou kapitánem Somou a její lodí Sparrow.

Průzkum světa
Budete muset vystoupit ze svých stíhaček a prozkoumat nepřátelské světy a lodě. Průzkum světa je zaměřen na objevování a prověří vaši chytrost při hledání nového domova pro vaši civilizaci. Využijte dovednosti svých pilotů, abyste v omezeném čase splnili úkoly, na které narazíte.

Průzkum vesmíru
Vrabčák cestuje napříč soustavou Akarios a hledá, co dál. Spravujte zdroje své lodi při průzkumu nových oblastí vesmíru a vydávejte se na mise bojující o přežití v neznámu. I když vám dojdou zdroje, můžete pokračovat v průzkumu, ale riskujete, že další střetnutí začnete v nevýhodě.

Postup hráče
Dovednosti vašeho pilota budou růst s tím, jak budete zkoušet svou odvahu proti nepřátelům ve hře Stars of Akarios. Vylepšujte si jedinečné schopnosti a stromy dovedností svých postav, což vám umožní přizpůsobit si herní zážitek.

Na vašich rozhodnutích záleží
Dvousetstránková kniha scénářů se odvíjí jako “vyber si své dobrodružství”. Každá volba, úspěch i neúspěch utváří váš příběh. Abyste viděli celou galaxii Akarios, bude zapotřebí více hraní.

Piloti
8 různých pilotů, z nichž každý má vlastní unikátní podložku pro postup a sadu dovedností. Kampaň začíná se 4 dostupnými piloty a další se odemykají na základě vašich rozhodnutí.

Lodě
10 pilotních lodí, z nichž každá přichází s vlastní sadou schopností a třídou. Třída lodi určí, jakým typem vylepšení může být loď vybavena.

Hrajte, jak chcete
Vybavte se kombinací karet vylepšení a schopností z více než 55 karet zbraní, 55 karet motorů, 55 karet technologií, mnoha kopilotů, schopností lodí a schopností pilotů. Jednotlivá vylepšení si umístěte do dvouvrstvé desky hráče, kde má vše svůj domov.

Pro 1 až 4 hráče
Od 14 let
Na 20 minut na hráče

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest