Profilový obrázek

Stars of Akarios

  • Veřejná skupina
  • před 3 týdnů,

Stars of Akarios

Domovská strana Fóra Skupinová fóra Stars of Akarios

0 topics
  • Nebylo nalezeno žádné téma.

Musíš být přihlášený pro vytváření nových témat.

Popis

Stars of Akarios je kooperativní kampaňová hra pro 1-4 hráče s příběhem, která se odehrává v galaxii Akarios. V průběhu hry Stars of Akarios budete bojovat v epických vesmírných bitvách, vylepšovat svou loď a prozkoumávat okraje vesmíru.

Stars of Akarios stojí na 4 základních pilířích hry: Vesmírné boje, průzkum světa, průzkum vesmíru a postup hráče. Každý z pilířů funguje společně a vytváří jednotný a epický zážitek ze sci-fi deskové hry.

Vesmírný boj
Vy a vaši spolubojovníci z řad kadetů jste těsně před dokončením pilotního výcviku v institutu Akarios, když na vaši domovskou planetu Medellia zaútočí neznámý nepřítel. Musíte se bránit s válečným hrdinou kapitánem Somou a její lodí Sparrow.

Průzkum světa
Budete muset vystoupit ze svých stíhaček a prozkoumat nepřátelské světy a lodě. Průzkum světa je zaměřen na objevování a prověří vaši chytrost při hledání nového domova pro vaši civilizaci. Využijte dovednosti svých pilotů, abyste v omezeném čase splnili úkoly, na které narazíte.

Průzkum vesmíru
Vrabčák cestuje napříč soustavou Akarios a hledá, co dál. Spravujte zdroje své lodi při průzkumu nových oblastí vesmíru a vydávejte se na mise bojující o přežití v neznámu. I když vám dojdou zdroje, můžete pokračovat v průzkumu, ale riskujete, že další střetnutí začnete v nevýhodě.

Postup hráče
Dovednosti vašeho pilota budou růst s tím, jak budete zkoušet svou odvahu proti nepřátelům ve hře Stars of Akarios. Vylepšujte si jedinečné schopnosti a stromy dovedností svých postav, což vám umožní přizpůsobit si herní zážitek.

Na vašich rozhodnutích záleží
Dvousetstránková kniha scénářů se odvíjí jako “vyber si své dobrodružství”. Každá volba, úspěch i neúspěch utváří váš příběh. Abyste viděli celou galaxii Akarios, bude zapotřebí více hraní.

Piloti
8 různých pilotů, z nichž každý má vlastní unikátní podložku pro postup a sadu dovedností. Kampaň začíná se 4 dostupnými piloty a další se odemykají na základě vašich rozhodnutí.

Lodě
10 pilotních lodí, z nichž každá přichází s vlastní sadou schopností a třídou. Třída lodi určí, jakým typem vylepšení může být loď vybavena.

Hrajte, jak chcete
Vybavte se kombinací karet vylepšení a schopností z více než 55 karet zbraní, 55 karet motorů, 55 karet technologií, mnoha kopilotů, schopností lodí a schopností pilotů. Jednotlivá vylepšení si umístěte do dvouvrstvé desky hráče, kde má vše svůj domov.

Pro 1 až 4 hráče
Od 14 let
Na 20 minut na hráče

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest