Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Mars: Teraformace

• Veřejná skupina
  • před 3 dny, 2 hodinami
  • 16

• 48

Členové

Korporace, ktere vas “zklamaly”

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Teraformace Marsu Korporace, ktere vas “zklamaly”

naposledy aktualizoval Toneckrmelec před 4 týdny, 1 den
3 hlasy
3 odpovědi
  • Autor
      Toneckrmelec
      Účastník
      Status: Návštěvník

Vcera jsem hral solo a vybral jsem si Valley Trust. Pamatuju si, jak jsem rozbaloval Predehru prohlizel si karty predehry a korporace a u teto jsem se zastavil a tesil se, jaka to bude pecka. Hral jsem za ni asi 15x (solo i multiplayer) a nikdy jsem nebyl s bodama tam, kde se spoustou jinejch korporaci.

Tindo
      Účastník
      Up
      0
      Down

Mne asi nejvíce zklamala zatím korporace Polyphemos, kde se za kartu platí 5 kreditů. To je ale nejspíše s tím, že hraji s hráči, kteří si libují v hodně dlouhé hře a pak tato korporace pokulhává.

NO_NORMAL
      Účastník
      Up
      0
      Down

S tím tak úplně nemohu souhlasit, že by tak korporace pokulhávala. Ano 5kreditů za kartu sakra bolí a na dlouhé hře se to projeví, ale na druhou stranu se tomu dá uzpůsobit styl hry. Ono dost srovnává ten počáteční stav kreditů a těžby, který zase celkem slušně pomůže nakopnout. Ale je fakt, že to také je o tom, jakých přijde prvních 10karet a případně předeher.

Ale když já jsme tuto korporaci hrál naposledy, tak se celkem dařilo to dost prohnat přes politiky a standardní projekty…

Osobně hodně nesnáším ty karty, které mě nutí hledat nějaký speciální symbol. Nejvíc mě asi štve korporace, která mi řekne najdi 3Venuše. A pak všichni u stolu koukáme, jak krásně likviduji takové pěkné karty, než prolížu i půlku balíčku.

Ze stejného důvodu nemám rád i kartu projektu „Hledání života“.

Toneckrmelec
        Účastník
        Up
        0
        Down

Je to jak rikas. Hlavne o prvnich 10 kartach. Jak u polyphemosu, tak u MSI, ci celestic. Kdyz ti prijdou pekny 3 karty V do ruky, tak 50€ a dalsi tri tematicky karty jsou pecka. U celestic je tech penez min, ale zase ma peknou akci.

Ja naopak hledani zivota mam rad kvuli levnemu symbolu veda. Ta akce uz je pro me takova navic. Obcas to vyjde a jindy ne.

S tim prolizavanim jsem to mel driv taky,ale pak jsem se prez to prenesl-tech karet je tam tolik, ze jich stejne spousta zbyde.

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Diskuze a otazky

Správci skupiny

Profilový obrázek
Toneckrmelec
@toneckrmelec

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon