Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

The Great Wall

• Veřejná skupina
  • před 1 měsícem, 2 týdnů
  • 1

• 6

Členové

Vyplatí se all-in pledge ve variantě s meeply bez figurek?

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra The Great Wall Vyplatí se all-in pledge ve variantě s meeply bez figurek?

This topic contains 1 hlas and has 0 odpovědí.
1 hlas
0 odpovědí
  • Autor
      Vladislav Kluska
      Správce
      reputace: 1,316
      Zakladatel – jeden z prvních uživatelů na ZóněTvůrce skupinPoutník Divnotou
      Status: Usedlík

Mám tu velké dilema. Awaken Realms zbožňuju a mám vlastně všechny hry od nich, které doposud vydali. A Great Wall sice vypadá jako nejslabší, ale vidím tam spoustu zábavných elementů a hlavně – je to velmi levné, alespoň na AR.

All-in pledge s meeply (to je vlastně poprvé, co AR něco takového dělaj, což mi přijde super), vyjde s poštovným na nějakých 2300,-, což je dost super cena.

Na druhou stranu se ale jedná o poměrně klasický worker-placement s podivnou kartonovou zdí, přes kterou nejde vidět.

Na stranu třetí – za tuhle cenu je core box + dvě rozšíření a k tomu krabice stretch goalů. V jiných kampaních není ani ten core box a tohle kombo by bylo dražší tak o 3 tisíce nejméně…

Navíc, je tu, ale malá (alespoň podle toho, co říkali na Albi Game Day) šance, že to vyjde česky. Jen tam asi nebudou ty SG, které přidávají 5. hráče a hry jen pro 4 jsou vopruz a dost to blokuje to, jak často ji dostanu na stůl.

Přílohy:
      You must be logged in to view attached files.

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Skupina ke hře The Great Wall od Awaken Realms. Ptejte se na vše, co vás zajímá.

Správci skupiny

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon