Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Profilový obrázek

Tokaido

• Veřejná skupina
  • před 3 týdnů, 4 dny
  • 18

• 14

Členové

Oblíbená postava

Novinky na Deskozóně Fóra Skupinová fóra Tokaido Oblíbená postava

naposledy aktualizoval jofner před 1 měsíc, 1 týden
4 hlasy
5 odpovědí
  • Autor
      Tom Bombadil
      Účastník
      Poutník DivnotouTvůrce skupin
      Status: Přistěhovalec

Sem můžete dát vaši oblíbenou postavu ze hry a popsat proč je vlastně pro vás tak oblíbená?

BlckFlm
      Účastník
      Poutník Divnotou
      Status: Návštěvník
      Up
      0
      Down

Tak asi Satsuki, kdo by něměl rád sirotka, který dostane vždy jídlo zadarmo…

jofner
      Účastník
      Hrdý sponzor
      Up
      0
      Down

Se Satsukim souhlas 😀 A kdybych měl vybrat jednu která ještě nezazněla, asi by to byl Ronin Kinko. Protože kdo by neměl rád chudého ronina, co dostane slevu na jídlo… když už ho nemůže mít zdarma 😀

Rozšíření ještě nahrané nemám, takže tam nevím 😛

Elnie
      Účastník
      Poutník Divnotou
      Status: Návštěvník
      Up
      0
      Down

<p style=“text-align: left;“>Mám rád chlapíka, co se veze na hřbetě želvy. Zaprvé je ta figurka krásná, zadruhé plnit panoramata od konce je super hlavně pro více hráčích, kdy nemá smysl moc zkompletovat.</p>
      A rozhodně bych rád promo Feliciu Day, protože pro ni mám slabost.

Tom Bombadil
      Účastník
      Poutník DivnotouTvůrce skupin
      Up
      0
      Down

Za mě dobrej Hiroshige, který mimo jídla dostane jakékoliv panorama. Pak dobrej ronin Kinko se svými 7 mincemi a sirotek Satsuki co dostane jídlo zadarmo. Koho moc nemusím je Hirotada, který vždycky když vleze do chrámu dostane minci a Yoshiyasu nafrněný s 9 mincemi.

Dobré jsou i další postavy z rozšířeních Crossroads a Matsuri, ale teďka si nevzpomenu.

Jsem nabuzený a budu si tu hru muset o víkendu po dlouhé době zahrát.

jofner
        Účastník
        Hrdý sponzor
        Up
        0
        Down

Ono ve finále jsou skoro všechny postavy fajn 🙂 a už pokukuju po rozšířeních, brzy se do nich s přítelkyní pustíme a ty postavy vypadají fakt zajímavě 😀

You must be logged in to reply to this topic.

Popis

Zábavná, naučná a odpočinková hra ze země vycházejícího slunce. V místech kde čas nehraje žádnou roli, soužití s přírodou je běžná věc, absolutní pokora a disciplína je standardem. Procestuj ostrovy Kjóto a Edem a poznávej jejich krásy a kouzla. Co tam vzniklo za pomoci matky přírody bere dech a pohladí na duši.

Sbírej po cestě různé suvenýry, vyzkoušej sílu léčivých pramenů apod.

Správci skupiny

Profilový obrázek
Tom Bombadil
@ric007

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon