Profilový obrázek

Tržiště

  • Veřejná skupina
  • před 1 týden, 3 dny
Popis

Skupina sloužící k nabídce a poptávce použitých a jinak už nechtěných her a doplňků.

Nabídky se uveřejňují formou příspěvků do skupiny.

Každou nabídku doplňte:
a) fotkou nabízeného
b) požadovanou cenou
c) popisem možností a ceny dopravy
d) popisem stavu a pokud není 100%, i foto dokumentující tento stav.

Diskuzi k produktům veďte v komentářích. Závazný zájem vyjádříte jasně formulovaným komentářem (nikoli odpovědí na komentář). Např.: “Beru”, “Kupuju” apod. Na tento komentář by měl prodávající reagovat. Nic začínající např. “Pokud, tak…”, “Jestli …” se za závazný zájem nepovažuje.

Případná rezervace/blokace je na prodávajícím, ale musí ji také uvést jako samostatný komentář (nikoli jako odpověď na komentář) – např. “Rezervováno pro XY do 3. 8. 2057”.

Pokud se u produktu objeví jasně vyjádřený zájem více lidí, má na koupi prvotní nárok ten, který reakci vyjádřil první (bere se čas komentáře).

Pokud se prodejce domluví na prodeji mimo systém komentářů, musí na toto upozornit např. komentářem “Prodáno”.

Prodejce může také využít možnost aukce. To u nabídky uvede v popisu formou “Aukce do xx.yy.zzzz, vyvolávací cena xxx Kč, minimální příhoz yyy Kč”. Nárok na získání věci pak má ten, který do dané doby formou komentáře nabídne nejvyšší cenu. Po každém příhozu je 60 minut prostor na další komentář/nabídku, i kdyby měl zasáhnout i přes dobu vyhrazenou pro aukci.

Hodnocení prodejce a kupujícího můžete udělat formou hodnocení uživatele na Deskozóně. Pro posouzení důvěryhodnosti prodejce můžete využít i systém reputace Deskozóny. Situaci admini monitorují a chystáme i související odznaky, které dostanou osvědčení prodejci a kupující. Stejně tak budou i odznaky kupujících, u kterých se prokáže porušení pravidel nebo domluvy. Ty budou mít prodejci možnost vyřadit z obchodu.

!!! Neposílejte dopředu peníze nikomu, koho neznáte a komu nemůžete důvěřovat !!! Deskozóna, přestože poskytne maximální součinnost, má velice omezené možnosti, jak případné situace řešit

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Deskozóna
@deskozona
Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest